Na co se můžete těšit?

... a samozřejmě po celou dobu zde bude možnost občerstvení a osvěžení se, což zahrnuje i pochoutky na grilu. Přijďte si s rodinou užít letní den plný pohody!

Aktuálně

Novinky k akci budeme průběžně zveřejňovat zde, na naší facebookové stránce i na Instagramu. Tak nás sledujte, ať vám nic neuteče!

20.6.
Je hotové rozlosování turnaje a program akce
29.5.
Zveřejňujeme rámcový program akce
20.5.
Dáváme rozhovor do Jehnických listů (květen), kde mj. najdete pozvánku na tuto akci.
16.5.
Svoláváme realizační tým a připravujeme kostru programu.
13.5.
Stanovujeme termín na 23.6. 2018 a rezervujeme sportoviště.

Dětské soutěže a program pro rodiny

Po celý den se můžete zúčastnit soutěží a aktivit pro děti i hravé dospělé. Není třeba se registrovat, ale budeme rádi, pokud nám svoji účast nahlásíte buď na facebookové akci nebo zde pomocí registračního formuláře.

Na programu jsou i futsalová utkání dětí. Přihlásit se lze na místě, ale kvůli omezené kapacitě je lepší si místo zajistit registrací. Přihlásit se mohou 2-3 členné týmy i jednotlivci.

Přihlašovací formulář

Pořádáme pro Vás akce a bez komunikace se to neobejde. Právě k tomu a ničemu jinému od Vás chceme kontaktní údaje. Nikomu je neposkytneme a samozřejmě je kdykoli na Vaši žádost smažeme. Souhlasíte?

Futsalový turnaj

Hrát budeme podle pravidel futsalu s úpravou akumulovaných faulů a zkrácenou délkou utkání na 1 x 20 minut. Utkání bude řídit rozhodčí.

Týmy odehrají vzájemné zápasy ve skupině každý s každým, následně play-off o celkové umístění.

Přihlášené týmy:
1. TJ Sokol Jehnice
2. Orel Řečkovice
3. Kalasar Brno
4. Team X

Chcete se zúčastnit turnaje? Napište nám na turnaj@tjsokoljehnice.cz

Program akce

hřiště atletická plocha
10:00 TJ Sokol Jehnice - Orel Řečkovice individuální soutěže dětí
10:20 Kalasar Brno - Team X
10:40 Orel Řečkovice - Team X
11:00 TJ Sokol Jehnice - Kalasar Brno