7. a 8. kolo 2.C třídy

Další dva zápasy A týmu, tentokráte na Srbské.

TJ Sokol Jehnice - Barum

V neděli jsme si radostně přivstali, abychom se už od 9:00 mohli poměřit s Barumem. Soupeř byl po 6 odehraných kolech ve středu tabulky, což uvádím jen pro zajímavost, protože to v této fázi soutěže nic neznamená. V prvním poločase jsem měl o výsledek obavy, ve druhém už ne (domluvili jsme se s Panterem na zkrácených reportech :o) ) = 4:0 a 3 body pro nás.

TJ Sokol Jehnice - Onyx

Po buchtách jsme narazili do dalšího soupeře, Onyx. Pozici v tabulce už ani neuvádím, viz výše. Tenhle zápas byl asi o 100% obtížnější než předchozí, jelikož soupeř vydatně běhal a dobře kombinoval, nicméně střely naši bránu povětšinou míjely. Naopak my jsme byli produktivní až běda, a tak jsme se opět dočkali vítězství. Cenným momentem utkání je, že jsme dokázali zareagovat na soupeřovo vyrovnání z 2:0 pro nás na 2:2 pro nikoho, a dali ještě dva další góly. Suma sumárum 4:2 a další 3 bodíky.

Co dodat? Zatím se nám daří nad očekávání (kdybyste slyšeli, jak se Ježek rozplývá do telefonu a kolik gratulací a květin jsem už od něj dostal, tak byste zírali), doufejme, že nám to vydrží co nejdéle a hlavně že se budeme scházet jako dosud v hojném počtu.

vložil Mry, 10.10.11

 

Novinky

03.11.2012 - Ahoj! V akcích přibylo zimní soustředění, které proběhne stejně jako loni v Bystřici nad Pernštejnem. Tož nakupte diáře na rok 2013 a zapiště si tam termín více » Mry

zobrazit všechny ›

Nejbližší akce iCal

Trénink

05.08. 18:30 - Hřiště Jehnice

Přijde: Michal, Paja, Chetan, Mattoni, Ondra, Marině
Nepřijde: Panter, Kepi, Waki, Hamplič, Willi, Luzi, Wadji, Tad
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, JAVA, Ježek, Junior, Karen, Kuba, Laďa, Mara, Ondro, Piakos, Ranďák, Urbi, Vítek

Trénink

12.08. 18:30 - Hřiště Jehnice

Přijde: Paja, Wadji, Mattoni
Nepřijde: Panter, Kepi, Waki, Michal, Luzi, Tad
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, JAVA, Ježek, Junior, Karen, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Ondra, Ondro, Piakos, Ranďák, Urbi, Vítek, Willi

Zobrazit aktuální akce nebo archiv akcí.

Partneři klubu