Dohrávka 2. kola 2.C třídy: Raz Náraz - Sokol Jehnice

2.10.2011 jsme se utkali s týmem Raz Náraz, toho času se krčícím u dna tabulky.

Utkání se bohužel muselo odehrát na příšerném hřišti na Rybnické, kde se oproti obvyklým rizikům (obrubníky, zeď, lavičky) vyskytlo ještě kluziště v rozích pod stromy, takže šlo nejen o body, ale i o zdraví. Soupeř měl na střídání pouze jednoho člověka a jeden zápas v nohách, přesto podal bojovný výkon okořeněný několika nebezpečnými situacemi, z nichž zejména jedna hodně smrděla gólem, naštěstí nás Wadji podržel. Aby ovšem nevznikl dojem, že jsme byli pod nějakým tlakem - měli jsme šancí několikrát víc než soupeř a zápas jsme celkem kontrolovali. Výsledek mohl být z naší strany i líbivější, ovšem i vítězství 2:0 se počítá a posouvá nás v tabulce na výborné 2. místo. Na závěr ještě výzva od kapitána soupeře - až se jim uzdraví 4 hráči, bude to prý na jaře o něčem jiném. Výzvu přijímáme a těšíme se na odvetu na normálním hřišti :o)

vložil Mry, 02.10.11

Novinky

03.11.2012 - Ahoj! V akcích přibylo zimní soustředění, které proběhne stejně jako loni v Bystřici nad Pernštejnem. Tož nakupte diáře na rok 2013 a zapiště si tam termín více » Mry