Nejbližší akce - archiv

statistiky

Zpět na aktuální nejbližší akce.

Technika - Jehnice

26.11. 20:15 - Pohořelice

Přijde: Waki, Luzi, Wadji, Chetan, Kuba, Panter
Nepřijde: Paja, Kepi, Ondra, Mara, Bárt, Marině, Tom, Michal, Hamplič
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Ježek, Junior, Laďa, Mattoni, Piakos, Tad, Vítek, Willi

Zrušeno: Trénink

25.11. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Luzi, Hamplič, Fogl
Nepřijde: Kepi, Ondra, Mara, Bárt, Tom, Waki, Panter, Paja, Kuba, Chetan, Bezďa, Michal, Wadji
Ignoruje: Falco, Ježek, Junior, Laďa, Marině, Mattoni, Piakos, Tad, Vítek, Willi

Přátelák Atraps

23.11. 20:00 - Hala Modřice

Přijde: Waki, Wadji, Panter, Chetan, Kuba, Bárt
Nepřijde: Kepi, Paja, Ondra, Marině, Mara, Hamplič, Tom, Luzi, Michal, Fogl
Ignoruje: Bezďa, Falco, Ježek, Junior, Laďa, Mattoni, Piakos, Tad, Vítek, Willi

Jehnice - Pramen Havlíčkův Brod

20.11. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal, Mattoni, Chetan, Marině, Kuba, Piakos
Nepřijde: Panter, Wadji, Ježek, Paja, Kepi, Ondra, Tad, Mara, Bezďa, Fogl, Hamplič, Luzi
Ignoruje: Falco, Junior, Laďa, Tom, Vítek, Willi

Jehnice B - Gladiators B

20.11. 12:20 - Rybnická

Přijde: Waki, Luzi, Chetan, Michal, Bezďa, Fogl, Hamplič
Nepřijde: Ježek, Paja, Kepi, Wadji, Ondra, Panter, Mara, Tad
Ignoruje: Bárt, Falco, Junior, Kuba, Laďa, Marině, Mattoni, Piakos, Tom, Vítek, Willi

Zrušeno: Trénink

18.11. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Chetan, Michal, Kuba
Nepřijde: Kepi, Luzi, Waki, Tad, Ondra, Wadji, Hamplič, Paja, Panter
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Ježek, Junior, Laďa, Mara, Marině, Mattoni, Piakos, Tom, Vítek, Willi

Trénink

17.11. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Paja, Panter, Kuba, Chetan, Bárt
Nepřijde: Mattoni, Kepi, Luzi, Waki, Mara, Ondra, Tad, Hamplič, Michal, Vítek, Bezďa
Ignoruje: Falco, Fogl, Ježek, Junior, Laďa, Marině, Piakos, Tom, Willi

FC Kozlany-Bohdalice - Jehnice

12.11. 20:00 - Vyškov

Přijde: Bárt, Wadji, Chetan, Marině, Panter, Michal, Kuba
Nepřijde: Paja, Tad, Kepi, Mattoni, Ondra, Luzi, Waki, Mara, Hamplič, Bezďa
Ignoruje: Falco, Fogl, Ježek, Junior, Laďa, Piakos, Tom, Vítek, Willi

Trénink

11.11. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Wadji, Paja, Chetan, Michal, Panter, Bezďa, Vítek
Nepřijde: Mattoni, Kepi, Luzi, Waki, Hamplič, Ondra, Kuba, Mara, Fogl, Tom, Tad
Ignoruje: Bárt, Falco, Ježek, Junior, Laďa, Marině, Piakos, Willi

Přátelák Atraps

09.11. 20:00 - Hala Modřice

Přijde: Kuba, Michal, Hamplič, Panter, Wadji, Vítek
Nepřijde: Mattoni, Kepi, Ondra, Luzi, Paja, Tom, Waki, Chetan, Mara, Fogl, Bezďa
Ignoruje: Bárt, Falco, Ježek, Junior, Laďa, Marině, Piakos, Tad, Willi

Zobrazeno: 1-10 z celkem 1569
první | předchozí | následující | poslední

 

Novinky

03.11.2012 - Ahoj! V akcích přibylo zimní soustředění, které proběhne stejně jako loni v Bystřici nad Pernštejnem. Tož nakupte diáře na rok 2013 a zapiště si tam termín více » Mry

zobrazit všechny ›

Nejbližší akce iCal

Trénink

01.12. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Paja, Wadji, Mara, Hamplič
Nepřijde: Kepi, Luzi, Waki, Panter
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Chetan, Ježek, Junior, Kuba, Laďa, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Trénink

02.12. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Paja, Wadji, Luzi
Nepřijde: Kepi, Mara, Waki, Panter, Hamplič
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Chetan, Ježek, Junior, Kuba, Laďa, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Zobrazit aktuální akce nebo archiv akcí.

Partneři klubu