Nejbližší akce - archiv

statistiky

Zpět na aktuální nejbližší akce.

Zrušeno: Trénink

18.11. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Chetan, Michal, Kuba
Nepřijde: Kepi, Luzi, Waki, Tad, Ondra, Wadji, Hamplič, Paja, Panter
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Ježek, Junior, Laďa, Mara, Marině, Mattoni, Piakos, Tom, Vítek, Willi

Trénink

17.11. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Paja, Panter, Kuba, Chetan, Bárt
Nepřijde: Mattoni, Kepi, Luzi, Waki, Mara, Ondra, Tad, Hamplič, Michal, Vítek, Bezďa
Ignoruje: Falco, Fogl, Ježek, Junior, Laďa, Marině, Piakos, Tom, Willi

FC Kozlany-Bohdalice - Jehnice

12.11. 20:00 - Vyškov

Přijde: Bárt, Wadji, Chetan, Marině, Panter, Michal, Kuba
Nepřijde: Paja, Tad, Kepi, Mattoni, Ondra, Luzi, Waki, Mara, Hamplič, Bezďa
Ignoruje: Falco, Fogl, Ježek, Junior, Laďa, Piakos, Tom, Vítek, Willi

Trénink

11.11. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Wadji, Paja, Chetan, Michal, Panter, Bezďa, Vítek
Nepřijde: Mattoni, Kepi, Luzi, Waki, Hamplič, Ondra, Kuba, Mara, Fogl, Tom, Tad
Ignoruje: Bárt, Falco, Ježek, Junior, Laďa, Marině, Piakos, Willi

Přátelák Atraps

09.11. 20:00 - Hala Modřice

Přijde: Kuba, Michal, Hamplič, Panter, Wadji, Vítek
Nepřijde: Mattoni, Kepi, Ondra, Luzi, Paja, Tom, Waki, Chetan, Mara, Fogl, Bezďa
Ignoruje: Bárt, Falco, Ježek, Junior, Laďa, Marině, Piakos, Tad, Willi

Jehnice - Napoleon Prace

06.11. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Bárt, Michal, Chetan, Hamplič, Wadji, Kuba, Marině, Waki
Nepřijde: Panter, Mattoni, Ježek, Paja, Tad, Mara, Kepi, Fogl, Ondra, Luzi
Ignoruje: Bezďa, Falco, Junior, Laďa, Piakos, Tom, Vítek, Willi

Chlup. pozůstalí - Jehnice B

06.11. 10:40 - Rybnická

Přijde: Waki, Michal, Chetan, Hamplič, Vítek
Nepřijde: Panter, Ježek, Kepi, Paja, Mattoni, Mara, Tad, Fogl, Kuba, Wadji, Ondra, Luzi
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Junior, Laďa, Marině, Piakos, Tom, Willi

Panama B - Jehnice B

06.11. 09:00 - Rybnická

Přijde: Waki, Michal, Chetan, Hamplič, Vítek
Nepřijde: Panter, Ježek, Kepi, Paja, Mattoni, Mara, Tad, Fogl, Kuba, Bezďa, Wadji, Ondra, Luzi
Ignoruje: Bárt, Falco, Junior, Laďa, Marině, Piakos, Tom, Willi

Trénink

04.11. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Paja, Ondra, Wadji, Michal, Kuba
Nepřijde: Kepi, Chetan, Mattoni, Bárt, Hamplič, Panter, Tad, Tom, Luzi, Mara, Waki, Vítek, Fogl, Bezďa
Ignoruje: Falco, Ježek, Junior, Laďa, Marině, Piakos, Willi

Trénink

03.11. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Paja, Luzi, Bárt, Ondra, Wadji, Michal, Hamplič, Kuba, Vítek, Fogl
Nepřijde: Ježek, Mattoni, Panter, Tad, Tom, Mara, Kepi, Waki, Chetan
Ignoruje: Bezďa, Falco, Junior, Laďa, Marině, Piakos, Willi

Zobrazeno: 11-20 z celkem 1574
první | předchozí | následující | poslední

 

Novinky

03.11.2012 - Ahoj! V akcích přibylo zimní soustředění, které proběhne stejně jako loni v Bystřici nad Pernštejnem. Tož nakupte diáře na rok 2013 a zapiště si tam termín více » Mry

zobrazit všechny ›

Nejbližší akce iCal

Trénink

08.12. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Hamplič, Chetan, Fogl, Wadji, Panter
Nepřijde: Mattoni, Tad, Luzi, Kepi, Waki, Michal, Mara, Ondra
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Ježek, Junior, Kuba, Laďa, Marině, Paja, Piakos, Tom, Vítek, Willi

Trénink

09.12. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Wadji
Nepřijde: Luzi, Hamplič, Mattoni, Tad, Kepi, Waki, Ondra, Michal, Mara, Panter
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Chetan, Ježek, Junior, Kuba, Laďa, Marině, Paja, Piakos, Tom, Vítek, Willi

Zobrazit aktuální akce nebo archiv akcí.

Partneři klubu