Nejbližší akce - archiv
Zpět na aktuální nejbližší akce.Trénink
05.08. 18:30 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Wadji, Chetan, Marek, Češa, Falco
Nepřijde: Mry, Pedro, Ježek, Paja, Willi, Váša, vali, Ekli, Bárt, Gandalf , Jara, MaraL, Misonder, Ondra, Štěpán, Waki, Zdeněk, Wukashi, Mattoni
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
01.08. 18:30 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Váša, Bárt, Mattoni, Štěpán
Nepřijde: Mry, Pedro, Misonder, Chetan, Wukashi, Waki, Češa, Falco, Wadji, Zdeněk, Ekli, Gandalf , Jara, Ježek, MaraL, Marek, Ondra, Willi, vali, Paja, paci
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Summer CUP
20.07. 08:00 - Dolní Loučky - tráva
Přijde: Panter, Bárt, Štěpán, Mattoni, Misonder, Jara, Ježek
Nepřijde: Mry, Waki, Falco, Pedro, Chetan, Váša, Ondra, Marek, Češa, Willi, Wadji, Zdeněk, Wukashi
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal, Paja
Trénink
20.06. 18:30 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Wadji, Waki, Bárt, Ondra, Štěpán, Mattoni, Falco, Češa, Paja, Jara
Nepřijde: Mry, Ježek, Marek, Pedro, paci, Willi, vali, Chetan, Zdeněk, Wukashi, Ekli, Váša, Gandalf , Misonder
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
17.06. 18:30 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Ježek, Waki, Marek, Bárt, Ondra, Štěpán, Mattoni, Falco, Chetan, Wukashi, Jara, Wadji
Nepřijde: Mry, paci, Willi, vali, Pedro, Váša, Češa, Zdeněk, Paja, Misonder, Gandalf , Ekli
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
SK Líšeň C - Jehnice
16.06. 11:30 - Lužánky
Přijde: Panter, Wadji, Mattoni, Bárt, Pedro, Váša, Marek
Nepřijde: Mry, Ondra, Ježek, paci, Willi, Štěpán, Wukashi, Ekli, Falco, Zdeněk, Paja, vali, Chetan, Waki
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Gladiators B - Jehnice
16.06. 10:40 - Lužánky
Přijde: Panter, Wadji, Mattoni, Bárt, Pedro, Váša, Marek
Nepřijde: Mry, Ondra, Ježek, paci, Willi, Štěpán, Wukashi, Ekli, Falco, Zdeněk, Paja, vali, Chetan, Waki
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Jehnice B - Predators
15.06. 11:30 - Rybnická
Přijde: Panter, Wadji, Mattoni, Ježek, Waki, Marek, Chetan, Wukashi, Češa, Misonder, Bárt
Nepřijde: Mry, Ondra, paci, Willi, Štěpán, Falco, Zdeněk, Paja, Ekli, Váša, vali, Pedro
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Měnín - Jehnice B
15.06. 10:30 - Rybnická
Přijde: Panter, Wadji, Mattoni, Ježek, Waki, Marek, Chetan, Wukashi, Češa, Misonder, Bárt
Nepřijde: Mry, paci, Willi, Štěpán, Ondra, Falco, Zdeněk, Paja, Ekli, Váša, vali, Pedro
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
OSLAVA zakončení sezóny a 5 let klubu
15.06. 10:00 - Rybnická
Přijde: Panter, Mattoni, Wadji, Pedro, Chetan, Misonder, Bárt, Waki, Wukashi, paci, Marek, Ježek, Váša, Češa, vali
Nepřijde: Falco, Zdeněk, Ondra, Paja, Ekli, Jara, Štěpán, Willi
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zobrazeno: 1261-1270 z celkem 1781
první | předchozí | následující | poslední