Nejbližší akce - archiv
Zpět na aktuální nejbližší akce.Red Devils - TJ Sokol Jehnice A
16.10. 14:50 - Srbská
Přijde: Panter, Mry, Bárt, Wadji, vali, Jura, Pedro, Misonder, Váša, Ondra, Falco
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Chetan, Waki, Češa, Paja, Ježek, Shimie, Wukashi
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Mitra B - TJ Sokol Jehnice A
16.10. 14:00 - Srbská
Přijde: Panter, Mry, Bárt, Wadji, vali, Jura, Pedro, Misonder, Váša, Ondra, Falco
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Chetan, Waki, Češa, Paja, Ježek, Shimie, Wukashi
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Handball - TJ Sokol Jehnice B
15.10. 14:40 - Řečkovice
Přijde: Panter, vali, Jura, Češa, Mry, Váša, Ondra, Ježek
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Waki, Paja, Zdeněk, Falco, Marek, Shimie, Chetan, Pedro, Wukashi, Wadji, Bárt, Misonder
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
13.10. 18:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Mry, Bárt, Jura, Waki, Paja, Ondra, Falco, Pedro, vali, Wadji
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Češa, Marek, Misonder, Ježek, Shimie, Chetan, Váša, Wukashi, Zdeněk
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zrušeno: Trénink
10.10. 18:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Mry, Waki, Paja
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Jura, Shimie, Váša, Ondra, Falco, Marek, Bárt, Chetan, Misonder, Češa, Wukashi, Ježek, Pedro
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal, Wadji
TJ Sokol Jehnice A - Onyx
09.10. 10:40 - Srbská
Přijde: Panter, Mry, Bárt, Wadji, Češa, Pedro, Misonder, Paja, Falco
Nepřijde: Gandalf , Ondra, Atík, Mattoni, vali, Zdeněk, Marek, Ježek, Chetan, Wukashi, Waki, Shimie, Jura, Váša
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
TJ Sokol Jehnice A - Barum
09.10. 09:00 - Srbská
Přijde: Panter, Mry, Bárt, Wadji, Češa, Pedro, Misonder, Paja, Falco
Nepřijde: Gandalf , Ondra, Atík, Mattoni, vali, Zdeněk, Marek, Ježek, Chetan, Wukashi, Waki, Shimie, Jura, Váša
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
06.10. 18:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Pedro, Wadji, Waki, Bárt, Češa, Misonder, Paja, Falco, Wukashi
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Váša, Marek, Ježek, Ondra, Mry, Chetan, Jura, Shimie, Zdeněk, vali
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
03.10. 18:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Wadji, Waki, Wukashi, Češa, Misonder
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Shimie, Váša, Falco, vali, Bárt, Mry, Marek, Ježek, Pedro, Ondra, Chetan, Jura, Zdeněk, Paja
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Raz Náraz - TJ Sokol Jehnice A
02.10. 17:20 - Řečkovice
Přijde: Panter, Wadji, Mry, Pedro, Paja, Falco, Bárt
Nepřijde: Gandalf , Shimie, Ondra, Atík, Mattoni, Češa, vali, Zdeněk, Váša, Chetan, Wukashi, Ježek, Marek, Jura, Misonder, Waki
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zobrazeno: 1511-1520 z celkem 1787
první | předchozí | následující | poslední