Nejbližší akce - archiv

statistiky

Zpět na aktuální nejbližší akce.

Zápas se Sunday

01.11. 14:00 - Řečkovice

Přijde: Panter, Paja, Atík, Mry, Ondra, Ježek, Češa, Falco, Chetan
Nepřijde: Waki, Wadji, Shimie, Wukashi
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, pechy, Piakos, Tad, Tom, Willi

Zápas s Madrid B

01.11. 12:20 - Řečkovice

Přijde: Panter, Paja, Atík, Mry, Ondra, Ježek, Češa, Falco, Chetan
Nepřijde: Waki, Wadji, Shimie, Wukashi
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, pechy, Piakos, Tad, Tom, Willi

2. kolo Poháru ČMFS - Kormidlo B

28.10. 12:40 - Kneslova

Přijde: Panter, Mattoni, Shimie, Ježek, Češa, Paja, Atík
Nepřijde: Waki, Wukashi, Wadji, Ondra
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, pechy, Piakos, Tad, Tom, Willi

Zápas s Pentatron

25.10. 11:30 - Svážná

Přijde: Panter, Paja, Atík, Shimie, Češa, Ježek, Chetan
Nepřijde: Waki, Ondra, Wukashi, Wadji, Mattoni, Mry
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, pechy, Piakos, Tad, Tom, Willi

Zápas s Žabinští vlci B

25.10. 09:50 - Svážná

Přijde: Panter, Paja, Atík, Shimie, Češa, Chetan
Nepřijde: Waki, Ondra, Wukashi, Wadji, Mattoni, Ježek, Mry
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, pechy, Piakos, Tad, Tom, Willi

Zápas s Tropicana

18.10. 16:30 - Rybnická

Přijde: Panter, Ježek, Atík, Waki, Mry, Češa, Chetan
Nepřijde: Paja, Ondra, Mattoni, Wukashi, Wadji, Shimie
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, pechy, Piakos, Tad, Tom, Willi

Zápas s West Žab

18.10. 15:40 - Rybnická

Přijde: Panter, Ježek, Atík, Waki, Mry, Češa, Chetan
Nepřijde: Paja, Ondra, Mattoni, Wukashi, Wadji, Shimie
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, pechy, Piakos, Tad, Tom, Willi

Zápas se Sekáči

04.10. 14:50 - Svážná

Přijde: Panter, Ježek, Paja, Češa, Wukashi, Atík, Mry, Waki
Nepřijde: Shimie, Mattoni, Chetan, Wadji
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, pechy, Piakos, Tad, Tom, Willi

Zápas se Senior B

04.10. 14:00 - Svážná

Přijde: Panter, Ježek, Paja, Češa, Wukashi, Atík, Mry, Waki
Nepřijde: Shimie, Mattoni, Chetan, Wadji
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, pechy, Piakos, Tad, Tom, Willi

Zápas s SOŠ OOM B

27.09. 14:00 - Řečkovice

Přijde: Panter, Wadji, Wukashi, Mry, Shimie, Paja, Mattoni
Nepřijde: Ježek, Češa, Waki, Ondra, Atík
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, pechy, Piakos, Tad, Tom, Willi

Zobrazeno: 1571-1580 z celkem 1586
první | předchozí | následující | poslední

 

Novinky

03.11.2012 - Ahoj! V akcích přibylo zimní soustředění, které proběhne stejně jako loni v Bystřici nad Pernštejnem. Tož nakupte diáře na rok 2013 a zapiště si tam termín více » Mry

zobrazit všechny ›

Nejbližší akce iCal

Trénink

20.01. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Wadji, Panter, Paja
Nepřijde: Waki, Luzi, Chetan, Bárt, Mattoni, Tad, Fogl, Ondra, Marině, Kepi, Tom, Hamplič
Ignoruje: Bezďa, Falco, Ježek, Junior, Kuba, Laďa, Mara, Michal, pechy, Piakos, Willi

Helas B - Jehnice

22.01. 19:00 - Maloměřice

Přijde: Waki, Wadji, Chetan, Bárt, Marině, Panter
Nepřijde: Paja, Willi, Kepi, Luzi, Mattoni, Hamplič
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Ježek, Junior, Kuba, Laďa, Mara, Michal, Ondra, pechy, Piakos, Tad, Tom

Zobrazit aktuální akce nebo archiv akcí.

Partneři klubu