Nejbližší akce - archiv
Zpět na aktuální nejbližší akce.Trénink
28.06. 19:00 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Mry, Wukashi, Češa, Paja, Atík, Falco, Waki, Wadji, Jindra
Nepřijde: Mungo, Chetan, Misonder, Ježek, Mattoni, Ondra, Shimie
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink s FC Atraps
24.06. 18:30 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Mry, Mattoni, Wukashi, Waki, Ondra, Wadji, Češa, Falco
Nepřijde: Mungo, Shimie, Atík, Paja, Chetan, Ježek, Misonder, Jindra
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
21.06. 19:00 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Mry, Wukashi, Waki, Češa, Mattoni, Jindra
Nepřijde: Mungo, Wadji, Chetan, Shimie, Ondra, Paja, Atík, Ježek, Misonder, Falco
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zápas - Madrid B
20.06. 14:50 - Řečkovice - Orlák
Přijde: Panter, Mattoni, Ježek, Češa, Atík, Wadji, Paja
Nepřijde: Mungo, Wukashi, Waki, Ondra, Chetan, Falco, Mry, Shimie
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zápas - Sunday
20.06. 14:00 - Řečkovice - Orlák
Přijde: Panter, Mattoni, Ježek, Češa, Atík, Wadji, Paja
Nepřijde: Mungo, Wukashi, Waki, Ondra, Chetan, Falco, Mry, Shimie
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink s FC Atraps
17.06. 18:30 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Mry, Mattoni, Wukashi, Češa, Atík, Wadji, Ježek
Nepřijde: Falco, Mungo, Shimie, Waki, Ondra, Paja, Jindra, Chetan, Misonder
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
14.06. 19:00 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Mattoni, Wukashi, Waki, Češa, Jindra, Misonder, Ježek, Falco, Wadji
Nepřijde: Mungo, Shimie, Mry, Ondra, Atík, Paja
Ignoruje: Bárt, Fogl, Chetan, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zápas - Pentatron
13.06. 09:50 - Svážná
Přijde: Panter, Wadji, Mattoni, Češa, Ježek, Ondra, Chetan
Nepřijde: Mungo, Wukashi, Shimie, Atík, Falco, Waki, Mry
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal, Paja
Zápas - Žab. Vlci B
13.06. 09:00 - Svážná
Přijde: Panter, Wadji, Mattoni, Češa, Ježek, Chetan, Ondra
Nepřijde: Mungo, Wukashi, Shimie, Atík, Falco, Waki, Mry
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal, Paja
Trénink s FC Atraps
10.06. 18:30 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Wukashi, Ondra, Waki, Češa, Atík, Wadji
Nepřijde: Falco, Mungo, Mry, Ježek, Shimie, Chetan, Misonder, Mattoni
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal, Paja
Zobrazeno: 1691-1700 z celkem 1786
první | předchozí | následující | poslední