5. a 6. kolo naše první body

Naše první body

V neděli 27.9. jsme se utkali s týmy, se kterými se budeme prát o udržení ve druhé třídě.

První zápas jsme sehráli s týmem Bystrc. Tento zápas nezačal zrovna nejlépe. Hned po rozehrávce soupeř vystřelil a přes stínící hráče prošel míč smolně do brány. Tento výsledek trval až do poločasu. Na začátku jsme soupeře zmáčkli na jeho polovině a ten hrozil z rychlých brejků, ale obrana a Šimon to vždy vyřešili. Matouš potom zabojoval u autu, narazil Panterovi a ten vymetl šibenici soupeřovy brány 1:1. Krátce nato Panter přihrávku oplácí a Matouš skóruje - jdeme do vedení na 2:1. Soupeř pak ovšem srovnává.
Nastala 10. minuta druhého poločasu a Mry bere time. Hned po rozehrání naráží Falco Matoušovi a ten skóruje 3:2
Tento výsledek jsme ubránily až do konce zápasu.

HURÁ první body jsou na světě.

Druhý zápas Jsme hráli s týmem SOŠ OOM B. Jak už je tradicí soupeř vstřelil branku jako první. Naštěstí netrvalo dlouho a vyrovnali jsme. První poločas skončil 1:1. Bohužel se tam objevila kaňka v podobě toho že jsme se nechali ukolébat soupeřovou hrou a úplně jsme přestali běhat. Tento problém jsme si naštěstí v poločasové pauze řekli a na druhý poločas vyběhl úplně jiný tým. Během druhého poločasu se začaly dít věci. Během 20 minut jsme úplně rozebrali soupeře, který hned 4x inkasoval a my vedli 5:1. Tímto výsledkem zápas skončil a my jsme si z tohoto super týdne odvezli 6 bodů. Fotbal to byl krásný a dalo se na to pěkně dívat. Díky kluci.