Jehnice vs Černí Andelé

TJ Sokol Jehnice vs Černí Andelé 0-0(0-0) Ž.K: Pedro Wadji - Panter, Vali, Pedro, Falco - Mattoni, Misonder, Zdenek, Mry

Zimná prestávka skončila, konečne tu je nedela a dlhoočkávaný duel proti Černým Anďelům. Kto očakával útočný duel plný gólov, zvratov, nervozity a napatia na oboch stranách bol asi sklamaný. Ale podme poporiadku. Do zápasu obe mužstvá nastúpili opatrne, nič riskantné nikto nevymýšľal oba teamy sa okamžite po strate lopty sutredili na poctivú obranu. Po chvili sme súpera začali napádať, na čo Andeli reagovali dlhými loptami na hrušku, s tymi si však naša obrana bezproblému poradila. Smerom dopredu to bolo ale o poznanie horšie. Dostali sme sa len k pár nepresným strelám. Jediný naznak šance po dobre zahranej jedničke z rohu nezužitkoval Mattoni. A tak polčas skončil 0-0. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil. Andeli sa stale pokušali o vysoke nakopy, nam celkom viazla kombinácia, hrali sme na istotu bez večšieho nápadu. Chýbal pohyb? Alebo sebedůvěra? Na druhej strane treba vyzdvihnúť poctivý vykon obrany. Tie na oboch stranách hodne prevyšovali útok. V druhom polčase Andeli zahrozili závarom pred našou kedy nás podržal Wadji a reflexivne si poradil aj s dorážkou (asi naj vajvečšia šanca zápasu), my sme odpovedali opať „jedničkou“ ale Mattoni ani tentokrát nedokázal trafiť  presne. V závere sa obe mužstvá sustredili hlvane neinkasovať, tak sa sme v prvom zápase jarnej časti gól nevideli. Čo dodať na záver? V opatrnom zápase, sme síce mali míč večšinu času vo svojej moci, ale nedokázali sme si vytvoriť ani jednu vyloženú gólovú priležitosť a tak musíme byť s remízou spokojní...  Čím sme nič neskazili ale ani si nepomohli...  Boj o prvé priečky je stále otvorený, po dvoch viťazstvách sa nam doň okrem Andelov primotalo aj ProBrno. Do najbližšieho kola musíme výrazne zlepšiť najma útočnú fázu.