Nejbližší akce

statistiky

Trénink

22.09. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Mattoni, Chetan, Luzi, Hamplič, Paja, Bárt, Marině, Ondra
Nepřijde: Panter, Fogl, Kepi, Michal
Ignoruje: Bezďa, Falco, Ježek, Junior, Kuba, Laďa, Mara, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Trénink

23.09. 18:30 - Hřiště Jehnice

Přijde: Mattoni, Chetan, Ondra
Nepřijde: Panter, Hamplič, Paja, Fogl, Bárt, Kepi, Tad, Michal
Ignoruje: Bezďa, Falco, Ježek, Junior, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Piakos, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice B - FFT B

25.09. 12:20 - Rybnická

Přijde: Mattoni, Tad, Chetan
Nepřijde: Michal, Panter, Luzi, Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Ondra, Piakos, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice B - Jopparamu

25.09. 14:00 - Rybnická

Přijde: Mattoni, Chetan
Nepřijde: Michal, Tad, Panter, Luzi, Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Ondra, Piakos, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Přátelák Atraps

28.09. 20:00 - Hala Modřice

Přijde: --
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Trénink

30.09. 18:30 - Hřiště Jehnice

Přijde: Mattoni, Chetan
Nepřijde: Panter
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Bianco - Jehnice B

02.10. 12:20 - Rybnická

Přijde: Chetan
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Helas Pitkin C - Jehnice B

02.10. 13:10 - Rybnická

Přijde: Chetan
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice - TJ Agrotec Hustopeče

03.10. 18:45 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Waki, Bárt, Luzi, Michal, Mattoni
Nepřijde: Panter
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Trénink

06.10. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: --
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Přátelák Atraps

12.10. 20:00 - Hala Modřice

Přijde: --
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice B - Antabus

16.10. 13:10 - Rybnická

Přijde: --
Nepřijde: Chetan
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice B - Moravany

16.10. 14:50 - Rybnická

Přijde: --
Nepřijde: Chetan
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice - Helas Brno B

16.10. 21:15 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Waki, Bárt, Luzi, Michal, Mattoni
Nepřijde: Chetan, Panter
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Trénink

20.10. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: --
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Přátelák Atraps

26.10. 20:00 - Hala Modřice

Přijde: --
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Trénink

03.11. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: --
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Panama B - Jehnice B

06.11. 09:00 - Rybnická

Přijde: --
Nepřijde: Panter
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Chlup. pozůstalí - Jehnice B

06.11. 10:40 - Rybnická

Přijde: --
Nepřijde: Panter
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice - Napoleon Prace

06.11. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Waki, Bárt, Luzi, Michal, Tad
Nepřijde: Panter, Mattoni
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tom, Vítek, Willi

Jehnice B - Gladiators B

20.11. 12:20 - Rybnická

Přijde: --
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice - Pramen Havlíčkův Brod

20.11. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Waki, Bárt, Michal, Mattoni
Nepřijde: Panter
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Jehnice B - Technika B

04.12. 12:20 - Rybnická

Přijde: Tad
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice B - Edesseg

04.12. 13:10 - Rybnická

Přijde: Tad
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice - ASM Dolní Loučky

04.12. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Waki, Bárt, Michal, Mattoni
Nepřijde: Panter
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Jehnice - FFT Vinohrady Brno

14.01. 21:15 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Waki, Bárt, Michal, Mattoni
Nepřijde: Panter
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Jehnice - Panama Boys Brno

30.01. 18:45 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Waki, Bárt, Michal, Mattoni
Nepřijde: Panter
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Jehnice - FC Kozlany-Bohdalice

12.02. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Waki, Bárt, Michal
Nepřijde: Panter, Mattoni
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Jehnice - Technika Brno

26.02. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Waki, Bárt, Michal, Mattoni
Nepřijde: Panter
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Jehnice - Kalábek Brno

19.03. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Waki, Bárt, Michal, Mattoni
Nepřijde: Panter
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Zobrazit archiv akcí (již proběhlé akce). 

Novinky

03.11.2012 - Ahoj! V akcích přibylo zimní soustředění, které proběhne stejně jako loni v Bystřici nad Pernštejnem. Tož nakupte diáře na rok 2013 a zapiště si tam termín více » Mry

zobrazit všechny ›

Nejbližší akce iCal

Trénink

22.09. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Mattoni, Chetan, Luzi, Hamplič, Paja, Bárt, Marině, Ondra
Nepřijde: Panter, Fogl, Kepi, Michal
Ignoruje: Bezďa, Falco, Ježek, Junior, Kuba, Laďa, Mara, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Trénink

23.09. 18:30 - Hřiště Jehnice

Přijde: Mattoni, Chetan, Ondra
Nepřijde: Panter, Hamplič, Paja, Fogl, Bárt, Kepi, Tad, Michal
Ignoruje: Bezďa, Falco, Ježek, Junior, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Piakos, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Zobrazit aktuální akce nebo archiv akcí.

Partneři klubu