Nejbližší akce

statistiky

Přátelák Atraps

28.09. 20:00 - Hala Modřice

Přijde: Luzi, Bárt, Panter, Mara
Nepřijde: Wadji, Ježek, Michal
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Marině, Mattoni, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Waki, Willi

Trénink

30.09. 18:30 - Hřiště Jehnice

Přijde: Mattoni
Nepřijde: Panter, Wadji, Luzi, Ježek, Chetan, Bárt, Michal, Mara
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Waki, Willi

Bianco - Jehnice B

02.10. 12:20 - Rybnická

Přijde: Chetan, Luzi
Nepřijde: Wadji, Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Waki, Willi

Helas Pitkin C - Jehnice B

02.10. 13:10 - Rybnická

Přijde: Chetan, Luzi
Nepřijde: Wadji, Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Waki, Willi

Jehnice - TJ Agrotec Hustopeče

03.10. 18:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Luzi, Michal, Mattoni, Chetan
Nepřijde: Panter, Wadji, Ježek
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Trénink

06.10. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Ježek, Bárt
Nepřijde: Wadji
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Waki, Willi

FFT Vinohrady - Jehnice

10.10. 19:30 - Bohunice

Přijde: Bárt
Nepřijde: --
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Přátelák Atraps

12.10. 20:00 - Hala Modřice

Přijde: Bárt
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice B - Antabus

16.10. 13:10 - Rybnická

Přijde: --
Nepřijde: Chetan, Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice B - Moravany

16.10. 14:50 - Rybnická

Přijde: --
Nepřijde: Chetan, Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice - Helas Brno B

16.10. 21:15 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Luzi, Michal, Mattoni
Nepřijde: Chetan, Panter, Wadji, Ježek
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Trénink

20.10. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: --
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Panama - Jehnice

23.10. 19:30 - Bohunice

Přijde: Bárt
Nepřijde: --
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Přátelák Atraps

26.10. 20:00 - Hala Modřice

Přijde: Bárt
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Trénink

03.11. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: --
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Panama B - Jehnice B

06.11. 09:00 - Rybnická

Přijde: --
Nepřijde: Panter, Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Chlup. pozůstalí - Jehnice B

06.11. 10:40 - Rybnická

Přijde: --
Nepřijde: Panter, Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice - Napoleon Prace

06.11. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Luzi, Michal, Tad
Nepřijde: Panter, Mattoni, Wadji, Ježek
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tom, Vítek, Willi

FC Kozlany-Bohdalice - Jehnice

12.11. 20:00 - Vyškov

Přijde: --
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice B - Gladiators B

20.11. 12:20 - Rybnická

Přijde: --
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice - Pramen Havlíčkův Brod

20.11. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal, Mattoni
Nepřijde: Panter, Wadji, Ježek
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Technika - Jehnice

26.11. 20:15 - Pohořelice

Přijde: --
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice B - Technika B

04.12. 12:20 - Rybnická

Přijde: Tad
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice B - Edesseg

04.12. 13:10 - Rybnická

Přijde: Tad
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice - ASM Dolní Loučky

04.12. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal, Mattoni
Nepřijde: Panter, Wadji, Ježek
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Kalábek - Jehnice

11.12. 19:30 - Bohunice

Přijde: --
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Hustopeče - Jehnice

08.01. 18:00 - Hustopeče

Přijde: --
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice - FFT Vinohrady Brno

14.01. 21:15 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal, Mattoni
Nepřijde: Panter, Wadji, Ježek
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Helas B - Jehnice

22.01. 19:00 - Maloměřice

Přijde: --
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice - Panama Boys Brno

30.01. 18:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal, Mattoni
Nepřijde: Panter, Wadji, Ježek
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Napoleon - Jehnice

04.02. 20:15 - Rousínov

Přijde: --
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice - FC Kozlany-Bohdalice

12.02. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal
Nepřijde: Panter, Mattoni, Wadji, Ježek
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Pramen - Jehnice

19.02. 20:00 - Havl. Brod

Přijde: --
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice - Technika Brno

26.02. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal, Mattoni
Nepřijde: Panter, Wadji, Ježek
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

ASM - Jehnice

05.03. 20:00 - Tišnov

Přijde: --
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Jehnice - Kalábek Brno

19.03. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal, Mattoni
Nepřijde: Panter, Wadji, Ježek
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Zobrazit archiv akcí (již proběhlé akce). 

Novinky

03.11.2012 - Ahoj! V akcích přibylo zimní soustředění, které proběhne stejně jako loni v Bystřici nad Pernštejnem. Tož nakupte diáře na rok 2013 a zapiště si tam termín více » Mry

zobrazit všechny ›

Nejbližší akce iCal

Přátelák Atraps

28.09. 20:00 - Hala Modřice

Přijde: Luzi, Bárt, Panter, Mara
Nepřijde: Wadji, Ježek, Michal
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Marině, Mattoni, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Waki, Willi

Trénink

30.09. 18:30 - Hřiště Jehnice

Přijde: Mattoni
Nepřijde: Panter, Wadji, Luzi, Ježek, Chetan, Bárt, Michal, Mara
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Waki, Willi

Zobrazit aktuální akce nebo archiv akcí.

Partneři klubu