Nejbližší akce

statistiky

Jehnice B - Technika B

04.12. 12:20 - Rybnická

Přijde: Tad, Waki, Luzi, Fogl, Bezďa, Chetan, Hamplič, Ježek
Nepřijde: Paja, Kepi, Wadji, Mara, Kuba, Ondra, Michal, Marině, Mattoni, Panter
Ignoruje: Bárt, Falco, Junior, Laďa, Piakos, Tom, Vítek, Willi

Jehnice B - Edesseg

04.12. 13:10 - Rybnická

Přijde: Tad, Waki, Luzi, Fogl, Bezďa, Chetan, Hamplič, Ježek
Nepřijde: Paja, Kepi, Wadji, Mara, Kuba, Ondra, Michal, Marině, Mattoni, Panter
Ignoruje: Bárt, Falco, Junior, Laďa, Piakos, Tom, Vítek, Willi

Jehnice - ASM Dolní Loučky

04.12. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Luzi, Marině, Panter, Chetan, Ježek
Nepřijde: Wadji, Paja, Kepi, Mara, Kuba, Ondra, Michal, Hamplič, Mattoni
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Junior, Laďa, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Trénink

08.12. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Hamplič, Chetan
Nepřijde: Mattoni
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Trénink

09.12. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: --
Nepřijde: Luzi, Hamplič, Mattoni
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Kalábek - Jehnice

11.12. 19:30 - Bohunice

Přijde: Waki, Bárt, Luzi, Wadji, Chetan
Nepřijde: Paja, Kepi, Mattoni
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Ježek, Junior, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Trénink

05.01. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: --
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Trénink

06.01. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: --
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Hustopeče - Jehnice

08.01. 18:00 - Hustopeče

Přijde: Waki, Bárt, Wadji
Nepřijde: Paja
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Jehnice - FFT Vinohrady Brno

14.01. 21:15 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal, Mattoni, Wadji
Nepřijde: Panter, Ježek, Paja
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Helas B - Jehnice

22.01. 19:00 - Maloměřice

Přijde: Waki, Wadji
Nepřijde: Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Jehnice - Panama Boys Brno

30.01. 18:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal, Mattoni, Wadji
Nepřijde: Panter, Ježek, Paja
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Napoleon - Jehnice

04.02. 20:15 - Rousínov

Přijde: Waki
Nepřijde: Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Willi

Jehnice - FC Kozlany-Bohdalice

12.02. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal
Nepřijde: Panter, Mattoni, Wadji, Ježek, Paja
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Pramen - Jehnice

19.02. 20:00 - Havl. Brod

Přijde: Waki
Nepřijde: Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Willi

Jehnice - Technika Brno

26.02. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal, Mattoni
Nepřijde: Panter, Wadji, Ježek, Paja
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

ASM - Jehnice

05.03. 20:00 - Tišnov

Přijde: Waki
Nepřijde: Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Willi

Jehnice - Kalábek Brno

19.03. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal, Mattoni
Nepřijde: Panter, Wadji, Ježek, Paja
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Zobrazit archiv akcí (již proběhlé akce). 

Novinky

03.11.2012 - Ahoj! V akcích přibylo zimní soustředění, které proběhne stejně jako loni v Bystřici nad Pernštejnem. Tož nakupte diáře na rok 2013 a zapiště si tam termín více » Mry

zobrazit všechny ›

Nejbližší akce iCal

Jehnice B - Technika B

04.12. 12:20 - Rybnická

Přijde: Tad, Waki, Luzi, Fogl, Bezďa, Chetan, Hamplič, Ježek
Nepřijde: Paja, Kepi, Wadji, Mara, Kuba, Ondra, Michal, Marině, Mattoni, Panter
Ignoruje: Bárt, Falco, Junior, Laďa, Piakos, Tom, Vítek, Willi

Jehnice B - Edesseg

04.12. 13:10 - Rybnická

Přijde: Tad, Waki, Luzi, Fogl, Bezďa, Chetan, Hamplič, Ježek
Nepřijde: Paja, Kepi, Wadji, Mara, Kuba, Ondra, Michal, Marině, Mattoni, Panter
Ignoruje: Bárt, Falco, Junior, Laďa, Piakos, Tom, Vítek, Willi

Zobrazit aktuální akce nebo archiv akcí.

Partneři klubu