Tabulka 1.A třídy 2019/20

Konečná tabulka po 17. kole (7.3.2020)

Předčasně ukončený ročník soutěže.

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz Proher Skóre Body Úspěšnost
1. Hombres B 17 13 1 3 65:24 40 78 %
2. AB Střelice 17 12 2 3 72:28 38 75 %
3. Parmagianni 17 12 1 4 73:40 37 73 %
4. Panama B 17 11 2 4 53:42 35 69 %
5. Antabus 17 9 2 6 59:51 29 57 %
6. Bianco 17 7 4 6 60:37 25 49 %
7. Jopparamu 17 8 1 8 52:47 25 49 %
8. Blue Flames 17 8 0 9 49:65 24 47 %
9. FFT B 17 7 1 9 50:43 22 43 %
10. Rep.Jehnice B 17 7 1 9 48:49 22 43 %
11. Edesseg 17 7 1 9 50:57 22 43 %
12. Moravany 17 6 1 10 41:83 19 37 %
13. Benfika 17 5 3 9 39:50 18 35 %
14. Atlantis Tropa B 17 4 2 11 49:71 14 27 %
15. Soccer 17 3 3 11 39:71 12 24 %
16. Chlup.pozůst. 17 3 3 11 39:80 12 24 %

Podzimní tabulka (po 15. odehraném kole)

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz Proher Skóre Body Úspěšnost
1. Hombres B 15 11 1 3 58:19 34 76 %
2. AB Střelice 15 10 2 3 57:23 32 71 %
3. Panama B 15 10 2 3 48:34 32 71 %
4. Parmagianni 15 10 1 4 62:36 31 69 %
5. Antabus 15 9 2 4 52:42 29 64 %
6. Blue Flames 15 8 0 7 45:51 24 53 %
7. Bianco 15 6 4 5 49:31 22 49 %
8. Jopparamu 15 7 1 7 45:43 22 49 %
9. Edesseg 15 7 1 7 46:47 22 49 %
10. FFT B 15 6 1 8 44:37 19 42 %
11. Rep.Jehnice B 15 5 1 9 37:43 16 36 %
12. Moravany 15 5 1 9 34:74 16 36 %
13. Benfika 15 4 3 8 33:42 15 33 %
14. Atlantis Tropa B 15 4 2 9 44:63 14 31 %
15. Soccer 15 2 3 10 33:66 9 20 %
16. Chlup.pozůst. 15 2 3 10 30:66 9 20 %

vložil Panter, 12.09.19

 

Novinky

03.11.2012 - Ahoj! V akcích přibylo zimní soustředění, které proběhne stejně jako loni v Bystřici nad Pernštejnem. Tož nakupte diáře na rok 2013 a zapiště si tam termín více » Mry

zobrazit všechny ›

Nejbližší akce iCal

Soustředění

25.09. 08:30 - 28.09. - Bystřice n. Pernštejnem

Přijde: Paja, Panter, Mattoni, Michal, Wadji, Kuba, Luzi, Bárt, Marině, Falco, Waki, Ondra, Bezďa, Fogl, Hamplič, Vítek
Nepřijde: Junior, Karen, Kepi, Ježek, Mara, Willi, Tad, Chetan
Ignoruje: JAVA, Laďa, Ondro, Piakos, Ranďák, Urbi

Jehnice - FFT Vinohrady

25.09. 19:45 - Bystřice n. Pernštejnem

Přijde: Bárt, Luzi, Kuba, Wadji, Mattoni, Michal, Karen, Falco, Panter, Waki, Fogl, Bezďa, Hamplič, Paja, Marině
Nepřijde: Ondra, Kepi, Chetan, Willi
Ignoruje: JAVA, Ježek, Junior, Laďa, Mara, Ondro, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek

Zobrazit aktuální akce nebo archiv akcí.

Partneři klubu