Nejbližší akce - archiv
Zpět na aktuální nejbližší akce.Trénink
07.11. 18:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Mry, Ondra, Waki, Chetan, Misonder, Paja, Češa, Bárt, Wadji
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Pedro, Váša, Shimie, vali, Falco, Zdeněk, Jura, Marek, Ježek, Wukashi
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Olymp - TJ Sokol Jehnice A
06.11. 09:50 - Srbská
Přijde: Mry, Panter, Wadji, vali, Pedro, Váša, Misonder, Paja, Falco
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Marek, Chetan, Ježek, Shimie, Ondra, Zdeněk, Wukashi, Bárt, Češa, Jura, Waki
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
BB Press B - TJ Sokol Jehnice A
06.11. 09:00 - Srbská
Přijde: Mry, Panter, Wadji, vali, Pedro, Váša, Misonder, Paja, Falco
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Marek, Chetan, Ježek, Shimie, Ondra, Zdeněk, Wukashi, Bárt, Češa, Jura, Waki
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
03.11. 18:30 - Jehnice
Přijde: Pedro, Češa, Ondra, Waki, Chetan, Váša, Falco
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, vali, Wukashi, Marek, Misonder, Ježek, Wadji, Mry, Shimie, Paja, Panter, Bárt, Zdeněk, Jura
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
31.10. 18:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Pedro, Paja, Češa, vali, Waki, Wadji, Mry, Ježek, Misonder
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Shimie, Wukashi, Falco, Ondra, Chetan, Marek, Váša, Zdeněk, Bárt, Jura
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Modřice B - TJ Sokol Jehnice B
29.10. 13:00 - Řečkovice
Přijde: Panter, Waki, Bárt, Mry, Ondra, Jura, Ježek, Váša, Wadji
Nepřijde: Gandalf , Paja, Atík, Mattoni, Marek, Pedro, Chetan, Wukashi, Shimie, Falco, Češa, vali, Misonder, Zdeněk
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
TJ Sokol Jehnice B - Parodia
29.10. 12:10 - Řečkovice
Přijde: Panter, Waki, Bárt, Mry, Ondra, Jura, Ježek, Váša, Wadji
Nepřijde: Gandalf , Paja, Atík, Mattoni, Marek, Pedro, Chetan, Wukashi, Shimie, Falco, Misonder, Češa, vali, Zdeněk
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
27.10. 18:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Bárt, Wadji, Váša, Falco, vali, Jura, Češa
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Waki, Marek, Pedro, Ježek, Chetan, Wukashi, Ondra, Shimie, Paja, Misonder, Mry, Zdeněk
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
24.10. 18:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Mry, Bárt, Waki, Ondra, Pedro, Ježek, Chetan, Češa, Wadji, vali
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Jura, Marek, Falco, Misonder, Váša, Paja, Wukashi, Shimie, Zdeněk
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
TJ Sokol Jehnice A - Adrenalin
23.10. 11:30 - Srbská
Přijde: Panter, Mry, Bárt, Wadji, vali, Češa, Pedro, Paja, Misonder
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Ondra, Marek, Jura, Váša, Ježek, Chetan, Wukashi, Falco, Shimie, Zdeněk, Waki
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zobrazeno: 1501-1510 z celkem 1790
první | předchozí | následující | poslední