Nejbližší akce - archiv
Zpět na aktuální nejbližší akce.TJ Sokol Jehnice B - Parodia
29.10. 12:10 - Řečkovice
Přijde: Panter, Waki, Bárt, Mry, Ondra, Jura, Ježek, Váša, Wadji
Nepřijde: Gandalf , Paja, Atík, Mattoni, Marek, Pedro, Chetan, Wukashi, Shimie, Falco, Misonder, Češa, vali, Zdeněk
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
27.10. 18:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Bárt, Wadji, Váša, Falco, vali, Jura, Češa
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Waki, Marek, Pedro, Ježek, Chetan, Wukashi, Ondra, Shimie, Paja, Misonder, Mry, Zdeněk
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
24.10. 18:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Mry, Bárt, Waki, Ondra, Pedro, Ježek, Chetan, Češa, Wadji, vali
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Jura, Marek, Falco, Misonder, Váša, Paja, Wukashi, Shimie, Zdeněk
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
TJ Sokol Jehnice A - Adrenalin
23.10. 11:30 - Srbská
Přijde: Panter, Mry, Bárt, Wadji, vali, Češa, Pedro, Paja, Misonder
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Ondra, Marek, Jura, Váša, Ježek, Chetan, Wukashi, Falco, Shimie, Zdeněk, Waki
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
TJ Sokol Jehnice A - Besídka
23.10. 09:50 - Srbská
Přijde: Panter, Mry, Bárt, Wadji, vali, Češa, Pedro, Paja, Falco, Misonder
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Ondra, Marek, Jura, Váša, Ježek, Chetan, Wukashi, Zdeněk, Shimie, Waki
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
20.10. 18:30 - Jehnice
Přijde: Mry, Bárt, Falco, Češa, vali, Zdeněk, Chetan, Paja, Pedro, Waki, Panter
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Ondra, Wadji, Wukashi, Marek, Shimie, Jura, Váša, Ježek, Misonder
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
17.10. 18:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Mry, Waki, Češa, Ondra, vali, Wadji, Paja
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Jura, Falco, Shimie, Váša, Chetan, Pedro, Wukashi, Marek, Ježek, Bárt, Misonder, Zdeněk
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Red Devils - TJ Sokol Jehnice A
16.10. 14:50 - Srbská
Přijde: Panter, Mry, Bárt, Wadji, vali, Jura, Pedro, Misonder, Váša, Ondra, Falco
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Chetan, Waki, Češa, Paja, Ježek, Shimie, Wukashi
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Mitra B - TJ Sokol Jehnice A
16.10. 14:00 - Srbská
Přijde: Panter, Mry, Bárt, Wadji, vali, Jura, Pedro, Misonder, Váša, Ondra, Falco
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Chetan, Waki, Češa, Paja, Ježek, Shimie, Wukashi
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Handball - TJ Sokol Jehnice B
15.10. 14:40 - Řečkovice
Přijde: Panter, vali, Jura, Češa, Mry, Váša, Ondra, Ježek
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Waki, Paja, Zdeněk, Falco, Marek, Shimie, Chetan, Pedro, Wukashi, Wadji, Bárt, Misonder
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zobrazeno: 1511-1520 z celkem 1794
první | předchozí | následující | poslední