Nejbližší akce - archiv

statistiky

Zpět na aktuální nejbližší akce.

Zápas s Tropicana

18.10. 16:30 - Rybnická

Přijde: Panter, Ježek, Atík, Waki, Mry, Češa, Chetan
Nepřijde: Paja, Ondra, Mattoni, Wukashi, Wadji, Shimie
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Zápas s West Žab

18.10. 15:40 - Rybnická

Přijde: Panter, Ježek, Atík, Waki, Mry, Češa, Chetan
Nepřijde: Paja, Ondra, Mattoni, Wukashi, Wadji, Shimie
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Zápas se Sekáči

04.10. 14:50 - Svážná

Přijde: Panter, Ježek, Paja, Češa, Wukashi, Atík, Mry, Waki
Nepřijde: Shimie, Mattoni, Chetan, Wadji
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Zápas se Senior B

04.10. 14:00 - Svážná

Přijde: Panter, Ježek, Paja, Češa, Wukashi, Atík, Mry, Waki
Nepřijde: Shimie, Mattoni, Chetan, Wadji
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Zápas s SOŠ OOM B

27.09. 14:00 - Řečkovice

Přijde: Panter, Wadji, Wukashi, Mry, Shimie, Paja, Mattoni
Nepřijde: Ježek, Češa, Waki, Ondra, Atík
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Zápas s Bystrc

27.09. 12:20 - Řečkovice

Přijde: Panter, Wadji, Wukashi, Mry, Shimie, Paja, Mattoni
Nepřijde: Ježek, Češa, Waki, Ondra, Atík
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Zápas s XXX

13.09. 14:50 - Řečkovice

Přijde: Panter, Mattoni, Wukashi
Nepřijde: Mry, Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Zápas s Rychlé pípy

13.09. 13:10 - Řečkovice

Přijde: Mattoni, Panter
Nepřijde: Mry, Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Turnaj Jehnice

11.09. 17:00 - Jehnice - za školou

Přijde: --
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Zápas s Orlem B

06.09. 09:50 - Řečkovice

Přijde: --
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Zobrazeno: 1521-1530 z celkem 1531
první | předchozí | následující | poslední

 

Novinky

03.11.2012 - Ahoj! V akcích přibylo zimní soustředění, které proběhne stejně jako loni v Bystřici nad Pernštejnem. Tož nakupte diáře na rok 2013 a zapiště si tam termín více » Mry

zobrazit všechny ›

Nejbližší akce iCal

Trénink

22.09. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Mattoni, Chetan, Luzi, Hamplič, Paja, Bárt
Nepřijde: Panter, Fogl, Kepi
Ignoruje: Bezďa, Falco, Ježek, Junior, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Michal, Ondra, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Trénink

23.09. 18:30 - Hřiště Jehnice

Přijde: Mattoni, Chetan, Tad
Nepřijde: Panter, Hamplič, Paja, Fogl, Bárt, Kepi
Ignoruje: Bezďa, Falco, Ježek, Junior, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, Piakos, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Zobrazit aktuální akce nebo archiv akcí.

Partneři klubu