Nejbližší akce - archiv
Zpět na aktuální nejbližší akce.Jehnice B - Handball
02.10. 13:00 - Řečkovice
Přijde: Ježek, Jura, Wukashi, Češa, Atík, Waki, Wadji
Nepřijde: Marek, Mungo, paci, Mry, Ondra, Chetan, Zajíc, Falco, Shimie, Misonder, Paja, Panter, Paolo, Alešák, Mattoni, Váša, Jindra, Zdeněk, Gandalf
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
30.09. 19:00 - Kuřim - Křížkovského
Přijde: Mry, Jura, paci, Wukashi, Češa, Ondra, Chetan, Paja, Falco, Ježek, Wadji, Misonder
Nepřijde: Marek, Mungo, Mattoni, Zajíc, Váša, Paolo, Atík, Panter, Waki, Alešák, Jindra, Zdeněk, Shimie, Gandalf
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Pohár ČMFS - Classic
28.09. 09:00 - hřiště Kneslova (Černovice)
Přijde: Panter, Misonder, paci, Ondra, Paja, Shimie, Wadji, Zdeněk, Češa, Mattoni
Nepřijde: Mungo, Atík, Ježek, Mry, Gandalf , Jura, Zajíc, Wukashi, Jindra, Váša, Falco, Chetan, Alešák, Marek, Paolo, Waki
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zrušeno: Trénink
27.09. 19:30 - Ořešín
Přijde: Panter, Mry, Jura, paci, Wukashi, Paja
Nepřijde: Marek, Mungo, Atík, Ježek
Ignoruje: Bárt, Falco, Fogl, Chetan, Kuba, Luzi, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Wadji, Waki
Černí andělé - Jehnice A
26.09. 09:00 - Jehnice
Přijde: Panter, Mry, paci, Wadji, Češa, Ondra, Misonder, Shimie, Zdeněk, Chetan
Nepřijde: Mungo, Marek, Atík, Ježek, Wukashi, Paja, Waki, Gandalf , Jura, Mattoni, Falco, Paolo, Zajíc, Jindra, Váša, Alešák
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
ASK - Jehnice B
25.09. 13:00 - Řečkovice
Přijde: Panter, Jura, Wadji, Češa, Waki, Ondra, Chetan, Paolo, Shimie
Nepřijde: Marek, Mungo, Atík, Ježek, Paja, paci, Gandalf , Mry, Mattoni, Falco, Zajíc, Váša, Jindra, Alešák, Wukashi, Zdeněk, Misonder
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink - přátelák s Capalíkem
23.09. 18:00 - Brno - Komárov
Přijde: Panter, Jura, paci, Misonder, Zdeněk, Waki, Váša, Paolo, Ondra, Atík, Chetan, Shimie
Nepřijde: Marek, Mungo, Ježek, Wadji, Mattoni, Gandalf , Češa, Zajíc, Alešák, Falco, Paja, Wukashi, Jindra, Mry
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
20.09. 18:00 - Kuřim - Křížkovského
Přijde: Panter, Jura, paci, Wukashi, Misonder, Češa, Shimie, Chetan, Atík, Ondra, Marek
Nepřijde: Mungo, Falco, Mattoni, Wadji, Gandalf , Ježek, Zajíc, Jindra, Alešák, Váša, Paolo, Paja, Mry, Waki, Zdeněk
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Jehnice A - GKP B
19.09. 10:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Mry, Ježek, Jura, Češa, Paja, Wadji, paci, Misonder, Zdeněk
Nepřijde: Mungo, Marek, Falco, Wukashi, Alešák, Paolo, Ondra, Mattoni, Gandalf , Shimie, Zajíc, Waki, Chetan, Jindra, Atík, Váša
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Kumbál - Jehnice A
19.09. 09:40 - Jehnice
Přijde: Panter, Mry, Ježek, Jura, paci, Češa, Paja, Wadji, Misonder, Zdeněk
Nepřijde: Mungo, Marek, Falco, Wukashi, Alešák, Paolo, Waki, Mattoni, Ondra, Gandalf , Shimie, Zajíc, Atík, Chetan, Jindra, Váša
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zobrazeno: 1661-1670 z celkem 1790
první | předchozí | následující | poslední