Nejbližší akce - archiv

statistiky

Zpět na aktuální nejbližší akce.

Trénink

21.11. 18:00 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Mry, Atík, Waki, Paja, Panter, Mattoni, Chetan, Falco, Ondra, Wukashi, Shimie
Nepřijde: Ježek, Wadji
Ignoruje: Bárt, Fogl, Hamplič, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Tad

Trénink

14.11. 19:00 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Panter, Mattoni, Češa, Falco, Ondra, Wukashi, Wadji
Nepřijde: Atík, Waki, Paja, Shimie, Chetan, Mry
Ignoruje: Bárt, Fogl, Hamplič, Ježek, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Tad

Zápas s Mitra B

08.11. 09:50 - Řečkovice

Přijde: Panter, Paja, Atík, Waki, Mry, Ondra, Češa, Falco, Mattoni
Nepřijde: Ježek, Wukashi, Wadji, Shimie, Chetan
Ignoruje: Bárt, Fogl, Hamplič, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Tad

Zápas se Sunday

01.11. 14:00 - Řečkovice

Přijde: Panter, Paja, Atík, Mry, Ondra, Ježek, Češa, Falco, Chetan
Nepřijde: Waki, Wadji, Shimie, Wukashi
Ignoruje: Bárt, Fogl, Hamplič, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Tad

Zápas s Madrid B

01.11. 12:20 - Řečkovice

Přijde: Panter, Paja, Atík, Mry, Ondra, Ježek, Češa, Falco, Chetan
Nepřijde: Waki, Wadji, Shimie, Wukashi
Ignoruje: Bárt, Fogl, Hamplič, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Tad

2. kolo Poháru ČMFS - Kormidlo B

28.10. 12:40 - Kneslova

Přijde: Panter, Mattoni, Shimie, Ježek, Češa, Paja, Atík
Nepřijde: Waki, Wukashi, Wadji, Ondra
Ignoruje: Bárt, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Tad

Zápas s Pentatron

25.10. 11:30 - Svážná

Přijde: Panter, Paja, Atík, Shimie, Češa, Ježek, Chetan
Nepřijde: Waki, Ondra, Wukashi, Wadji, Mattoni, Mry
Ignoruje: Bárt, Falco, Fogl, Hamplič, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Tad

Zápas s Žabinští vlci B

25.10. 09:50 - Svážná

Přijde: Panter, Paja, Atík, Shimie, Češa, Chetan
Nepřijde: Waki, Ondra, Wukashi, Wadji, Mattoni, Ježek, Mry
Ignoruje: Bárt, Falco, Fogl, Hamplič, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Tad

Zápas s Tropicana

18.10. 16:30 - Rybnická

Přijde: Panter, Ježek, Atík, Waki, Mry, Češa, Chetan
Nepřijde: Paja, Ondra, Mattoni, Wukashi, Wadji, Shimie
Ignoruje: Bárt, Falco, Fogl, Hamplič, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Tad

Zápas s West Žab

18.10. 15:40 - Rybnická

Přijde: Panter, Ježek, Atík, Waki, Mry, Češa, Chetan
Nepřijde: Paja, Ondra, Mattoni, Wukashi, Wadji, Shimie
Ignoruje: Bárt, Falco, Fogl, Hamplič, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Tad

Zobrazeno: 1671-1680 z celkem 1689
první | předchozí | následující | poslední

 

Novinky

03.11.2012 - Ahoj! V akcích přibylo zimní soustředění, které proběhne stejně jako loni v Bystřici nad Pernštejnem. Tož nakupte diáře na rok 2013 a zapiště si tam termín více » Mry

zobrazit všechny ›

Nejbližší akce iCal

Trénink

09.02. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Panter, Bárt, Mattoni, Waki, Chetan, Ondra, Falco, Luzi
Nepřijde: Hamplič, Wadji, Michal, Paja, Tad
Ignoruje: Fogl, Ježek, Kuba, Laďa, Mara, Marině

Trénink

16.02. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Panter, Bárt, Mattoni
Nepřijde: Paja, Hamplič, Wadji, Chetan, Luzi
Ignoruje: Falco, Fogl, Ježek, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Michal, Ondra, Tad, Waki

Zobrazit aktuální akce nebo archiv akcí.

Partneři klubu