Nejbližší akce - archiv
Zpět na aktuální nejbližší akce.Trénink s FC Atraps
10.06. 18:30 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Wukashi, Ondra, Waki, Češa, Atík, Wadji
Nepřijde: Falco, Mungo, Mry, Ježek, Shimie, Chetan, Misonder, Mattoni
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal, Paja
Trénink
07.06. 19:00 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Mattoni, Wukashi, Ondra, Paja, Jindra, Češa, Ježek
Nepřijde: Mungo, Wadji, Falco, Shimie, Waki, Chetan, Mry, Misonder, Atík
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zápas - Tropicana
06.06. 14:50 - Řečkovice - Orlák
Přijde: Panter, Wadji, Mattoni, Shimie, Češa, Chetan, Paja
Nepřijde: Ježek, Atík, Ondra, Mry, Falco, Jindra, Waki, Mungo, Wukashi
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zápas - West Žab
06.06. 14:00 - Řečkovice - Orlák
Přijde: Panter, Wadji, Mattoni, Shimie, Češa, Chetan, Mungo, Paja
Nepřijde: Ježek, Atík, Ondra, Mry, Waki, Falco, Jindra, Wukashi
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink s FC Atraps
03.06. 18:30 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Wukashi, Atík, Chetan, Misonder, Waki, Ježek
Nepřijde: Falco, Mungo, Wadji, Mattoni, Češa, Paja, Shimie, Mry, Ondra
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
31.05. 19:00 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Wukashi, Waki, Marek, Falco, Češa, Shimie, Paja, Misonder, Chetan, Ježek
Nepřijde: Mungo, Wadji, Mattoni, Ondra, Mry, Atík
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink s FC Atraps
27.05. 18:30 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Mattoni, Ondra, Wukashi, Wadji, Ježek
Nepřijde: Mry, Paja, Falco, Mungo, Shimie, Waki, Misonder, Chetan, Češa, Marek, Atík
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
24.05. 19:00 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Wadji, Ondra, Wukashi, Paja, Atík
Nepřijde: Mry, Mungo, Waki, Shimie, Chetan, Češa, Ježek, Mattoni, Falco
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zápas - Senior B
23.05. 13:10 - Svážná
Přijde: Panter, Wadji, Mattoni, Ježek, Atík, Wukashi, Češa
Nepřijde: Mry, Paja, Mungo, Ondra, Falco, Shimie, Chetan, Waki
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zápas - Sekáči
23.05. 12:20 - Svážná
Přijde: Panter, Wadji, Mattoni, Ježek, Atík, Wukashi, Češa
Nepřijde: Mry, Paja, Mungo, Ondra, Falco, Shimie, Chetan, Waki
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zobrazeno: 1711-1720 z celkem 1797
první | předchozí | následující | poslední