Nejbližší akce - archiv
Zpět na aktuální nejbližší akce.Zápas - Senior B
23.05. 13:10 - Svážná
Přijde: Panter, Wadji, Mattoni, Ježek, Atík, Wukashi, Češa
Nepřijde: Mry, Paja, Mungo, Ondra, Falco, Shimie, Chetan, Waki
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zápas - Sekáči
23.05. 12:20 - Svážná
Přijde: Panter, Wadji, Mattoni, Ježek, Atík, Wukashi, Češa
Nepřijde: Mry, Paja, Mungo, Ondra, Falco, Shimie, Chetan, Waki
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink s FC Atraps
20.05. 19:00 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Wadji, Mattoni, Ježek, Ondra, Wukashi, Atík, Misonder
Nepřijde: Mry, Paja, Falco, Mungo, Shimie, Waki, Chetan, Češa
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zrušeno: Trénink
17.05. 19:00 - Hřiště Jehnice
Přijde: Ježek, Misonder, Panter
Nepřijde: Mry, Paja, Mungo, Ondra, Shimie, Češa, Chetan, Wadji, Waki, Mattoni, Atík, Wukashi, Falco
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zápas - Bystrc
16.05. 14:50 - Řečkovice - Orlák
Přijde: Panter, Wadji, Mattoni, Chetan, Ježek, Ondra, Češa, Shimie
Nepřijde: Mry, Paja, Mungo, Wukashi, Atík, Falco
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal, Waki
Zápas - SOŠ OOM B
16.05. 14:00 - Řečkovice - Orlák
Přijde: Panter, Wadji, Mattoni, Chetan, Ježek, Ondra, Češa, Shimie
Nepřijde: Mry, Paja, Mungo, Wukashi, Falco, Atík, Waki
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink s FC Atraps
13.05. 18:30 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Wadji, Chetan, Mattoni, Ježek, Ondra, Wukashi, Marek
Nepřijde: Mry, Paja, Falco, Mungo, Češa, Shimie, Waki, Atík
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
10.05. 19:00 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Wadji, Chetan, Mattoni, Wukashi, Ondra, Češa, Atík, Ježek
Nepřijde: Mry, Paja, Mungo, Shimie, Waki
Ignoruje: Bárt, Falco, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink s FC Atraps
06.05. 18:30 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Ondra, Chetan, Waki, Atík, Marek, Mattoni
Nepřijde: Mry, Paja, Mungo, Falco, Ježek, Češa, Wukashi, Wadji, Shimie
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
03.05. 18:45 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Wadji, Češa, Falco, Shimie, Atík
Nepřijde: Mry, Paja, Ondra, Mungo, Ježek, Chetan, Mattoni, Wukashi, Waki
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zobrazeno: 1711-1720 z celkem 1789
první | předchozí | následující | poslední