Nejbližší akce - archiv
Zpět na aktuální nejbližší akce.Trénink s FC Atraps
13.05. 18:30 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Wadji, Chetan, Mattoni, Ježek, Ondra, Wukashi, Marek
Nepřijde: Mry, Paja, Falco, Mungo, Češa, Shimie, Waki, Atík
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
10.05. 19:00 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Wadji, Chetan, Mattoni, Wukashi, Ondra, Češa, Atík, Ježek
Nepřijde: Mry, Paja, Mungo, Shimie, Waki
Ignoruje: Bárt, Falco, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink s FC Atraps
06.05. 18:30 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Ondra, Chetan, Waki, Atík, Marek, Mattoni
Nepřijde: Mry, Paja, Mungo, Falco, Ježek, Češa, Wukashi, Wadji, Shimie
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
03.05. 18:45 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Wadji, Češa, Falco, Shimie, Atík
Nepřijde: Mry, Paja, Ondra, Mungo, Ježek, Chetan, Mattoni, Wukashi, Waki
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zápas - Rychlé pípy
02.05. 13:10 - Řečkovice - Orlák
Přijde: Panter, Wadji, Mattoni, Ježek, Ondra, Atík, Češa
Nepřijde: Mry, Paja, Falco, Wukashi, Mungo, Chetan
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal, Waki
Zápas - XXX B.Braun
02.05. 12:20 - Řečkovice - Orlák
Přijde: Panter, Wadji, Mattoni, Ježek, Ondra, Mungo, Atík, Češa
Nepřijde: Mry, Paja, Falco, Wukashi, Waki, Chetan
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink s FC Atraps
29.04. 18:30 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Wadji, Chetan, Ježek, Češa, Ondra, Mattoni, Waki
Nepřijde: Mry, Paja, Shimie, Falco, Atík, Mungo, Wukashi
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
26.04. 18:45 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Waki, Chetan, Ježek, Češa, Wadji, Mattoni, Ondra, Atík, Wukashi
Nepřijde: Mry, Paja, Mungo, Shimie, Falco
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zápas - Orel Řečkovice B
25.04. 11:30 - Řečkovice - Orlák
Přijde: Panter, Wadji, Mattoni, Ondra, Shimie, Češa, Waki, Falco, Chetan, Mungo
Nepřijde: Mry, Wukashi, Ježek, Atík, Paja
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zápas - Gladiators B
25.04. 10:40 - Řečkovice - Orlák
Přijde: Panter, Wadji, Mattoni, Ondra, Shimie, Češa, Waki, Falco, Chetan, Mungo
Nepřijde: Mry, Wukashi, Ježek, Atík, Misonder, Paja
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zobrazeno: 1721-1730 z celkem 1793
první | předchozí | následující | poslední