Nejbližší akce

statistiky

Trénink

26.01. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Waki, Panter, Paja, Bezďa, Marině, Fogl, Luzi, Hamplič, Ježek
Nepřijde: Mattoni, Michal, Chetan, Tad, Tom, Willi, Kepi, Ondra, pechy, Mara
Ignoruje: Bárt, Falco, Junior, Kuba, Laďa, Piakos

Trénink

27.01. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Wadji, Panter, Paja
Nepřijde: Waki, Mattoni, Michal, Chetan, Tad, Marině, Fogl, Tom, Willi, Kepi, Ondra, pechy, Luzi, Bezďa, Hamplič, Ježek
Ignoruje: Bárt, Falco, Junior, Kuba, Laďa, Mara, Piakos

Jehnice - Panama Boys Brno

30.01. 18:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Wadji, Panter, Chetan, Marině, Luzi
Nepřijde: Ježek, Paja, Kepi, Mattoni, Michal, Tad, Willi
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kuba, Laďa, Mara, Ondra, pechy, Piakos, Tom

Trénink

02.02. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Panter, Paja, Wadji, Chetan, Ježek
Nepřijde: Mara, Tad, Willi
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, pechy, Piakos, Tom, Waki

Trénink

03.02. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Paja, Wadji
Nepřijde: Panter, Mara, Tad, Willi, Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, pechy, Piakos, Tom, Waki

Napoleon - Jehnice

04.02. 20:15 - Rousínov

Přijde: Waki, Wadji, Luzi
Nepřijde: Paja, Willi, Kepi, Mattoni, Panter, Tad, Ježek, Mara
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kuba, Laďa, Marině, Michal, Ondra, pechy, Piakos, Tom

Trénink

09.02. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Panter, Ježek, Mara
Nepřijde: Paja, Wadji, Tad, Willi
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, pechy, Piakos, Tom, Waki

Trénink

10.02. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Panter, Wadji
Nepřijde: Paja, Tad, Willi, Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, pechy, Piakos, Tom, Waki

Jehnice - FC Kozlany-Bohdalice

12.02. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal, Panter, Wadji
Nepřijde: Mattoni, Ježek, Paja, Willi
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, pechy, Piakos, Tad, Tom

Trénink

16.02. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Panter, Paja, Wadji, Ježek
Nepřijde: Tad
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, pechy, Piakos, Tom, Waki, Willi

Trénink

17.02. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Panter, Paja, Wadji
Nepřijde: Tad, Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, pechy, Piakos, Tom, Waki, Willi

Pramen - Jehnice

20.02. 20:00 - Havl. Brod

Přijde: Waki, Wadji, Panter
Nepřijde: Paja, Willi, Mattoni, Tad, Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, pechy, Piakos, Tom

Trénink

23.02. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Panter, Paja, Wadji, Ježek
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, pechy, Piakos, Tad, Tom, Waki, Willi

Trénink

24.02. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Panter, Paja, Wadji
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, pechy, Piakos, Tad, Tom, Waki, Willi

Jehnice - Technika Brno

26.02. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal, Panter, Wadji
Nepřijde: Ježek, Paja, Willi, Mattoni, Marině
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Ondra, pechy, Piakos, Tad, Tom

Trénink

02.03. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Panter, Paja, Wadji, Ježek
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, pechy, Piakos, Tad, Tom, Waki, Willi

Trénink

03.03. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Panter, Paja, Wadji
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, pechy, Piakos, Tad, Tom, Waki, Willi

Antabus - Jehnice B

05.03. 14:00 - Rybnická

Přijde: Waki, Ježek
Nepřijde: Mattoni, Panter
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, Paja, pechy, Piakos, Tad, Tom, Wadji, Willi

FFT B - Jehnice B

05.03. 14:50 - Rybnická

Přijde: Waki, Ježek
Nepřijde: Mattoni, Panter
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, Paja, pechy, Piakos, Tad, Tom, Wadji, Willi

ASM - Jehnice

05.03. 20:00 - Tišnov

Přijde: Waki, Wadji
Nepřijde: Paja, Willi, Mattoni, Panter, Marině, Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Michal, Ondra, pechy, Piakos, Tad, Tom

Trénink

09.03. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Ježek
Nepřijde: Panter, Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, pechy, Piakos, Tad, Tom, Waki, Willi

Trénink

10.03. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Wadji
Nepřijde: Panter, Paja, Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, pechy, Piakos, Tad, Tom, Waki, Willi

Trénink

16.03. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Panter, Paja, Wadji, Ježek
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, pechy, Piakos, Tad, Tom, Waki, Willi

Trénink

17.03. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Panter, Paja, Wadji
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, pechy, Piakos, Tad, Tom, Waki, Willi

Jehnice B - Blue Flames

19.03. 09:00 - Rybnická

Přijde: Waki, Panter, Ježek
Nepřijde: Mattoni
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, Paja, pechy, Piakos, Tad, Tom, Wadji, Willi

Jehnice B - Parmagianni

19.03. 10:40 - Rybnická

Přijde: Waki, Panter, Ježek
Nepřijde: Mattoni
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, Paja, pechy, Piakos, Tad, Tom, Wadji, Willi

Jehnice - Kalábek Brno

19.03. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal, Panter, Wadji
Nepřijde: Ježek, Paja, Willi, Mattoni
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, pechy, Piakos, Tad, Tom

Jehnice B - Helas Pitkin C

02.04. 13:10 - Rybnická

Přijde: Waki, Ježek
Nepřijde: Mattoni
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, Paja, Panter, pechy, Piakos, Tad, Tom, Wadji, Willi

Jehnice B - Bianco

02.04. 14:50 - Rybnická

Přijde: Waki, Ježek
Nepřijde: Mattoni
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, Paja, Panter, pechy, Piakos, Tad, Tom, Wadji, Willi

Moravany - Jehnice B

23.04. 12:20 - Rybnická

Přijde: Waki, Ježek
Nepřijde: Mattoni
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, Paja, Panter, pechy, Piakos, Tad, Tom, Wadji, Willi

Gladiators B - Jehnice B

23.04. 13:10 - Rybnická

Přijde: Waki, Ježek
Nepřijde: Mattoni
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, Paja, Panter, pechy, Piakos, Tad, Tom, Wadji, Willi

Jehnice B - Panama B

14.05. 09:50 - Rybnická

Přijde: Waki
Nepřijde: Mattoni, Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, Paja, Panter, pechy, Piakos, Tad, Tom, Wadji, Willi

Jehnice B - Chlup. pozůstalí

14.05. 11:30 - Rybnická

Přijde: Waki
Nepřijde: Mattoni, Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, Paja, Panter, pechy, Piakos, Tad, Tom, Wadji, Willi

Jehnice B - Jopparamu

28.05. 10:40 - Rybnická

Přijde: Waki, Ježek
Nepřijde: Mattoni
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, Paja, Panter, pechy, Piakos, Tad, Tom, Wadji, Willi

Technika B - Jehnice B

04.06. 10:40 - Rybnická

Přijde: Waki, Ježek
Nepřijde: Mattoni
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, Paja, Panter, pechy, Piakos, Tad, Tom, Wadji, Willi

Edesseg - Jehnice B

04.06. 11:30 - Rybnická

Přijde: Waki, Ježek
Nepřijde: Mattoni
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Ondra, Paja, Panter, pechy, Piakos, Tad, Tom, Wadji, Willi

Zobrazit archiv akcí (již proběhlé akce). 

Novinky

03.11.2012 - Ahoj! V akcích přibylo zimní soustředění, které proběhne stejně jako loni v Bystřici nad Pernštejnem. Tož nakupte diáře na rok 2013 a zapiště si tam termín více » Mry

zobrazit všechny ›

Nejbližší akce iCal

Trénink

26.01. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Waki, Panter, Paja, Bezďa, Marině, Fogl, Luzi, Hamplič, Ježek
Nepřijde: Mattoni, Michal, Chetan, Tad, Tom, Willi, Kepi, Ondra, pechy, Mara
Ignoruje: Bárt, Falco, Junior, Kuba, Laďa, Piakos

Trénink

27.01. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Wadji, Panter, Paja
Nepřijde: Waki, Mattoni, Michal, Chetan, Tad, Marině, Fogl, Tom, Willi, Kepi, Ondra, pechy, Luzi, Bezďa, Hamplič, Ježek
Ignoruje: Bárt, Falco, Junior, Kuba, Laďa, Mara, Piakos

Zobrazit aktuální akce nebo archiv akcí.

Partneři klubu