Nejbližší akce

statistiky

Trénink

20.10. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Paja, Ondra, Waki, Wadji, Chetan, Bárt, Hamplič, Panter
Nepřijde: Ježek, Mattoni, Michal, Kepi, Tad, Tom, Luzi
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Junior, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Piakos, Vítek, Willi

Trénink

21.10. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Paja, Chetan, Ondra, Panter
Nepřijde: Kepi, Mattoni, Michal, Bárt, Waki, Hamplič, Tad, Tom, Luzi
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Ježek, Junior, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Piakos, Vítek, Wadji, Willi

Panama - Jehnice

23.10. 19:30 - Bohunice

Přijde: Bárt, Waki, Luzi, Kepi, Chetan
Nepřijde: Paja, Michal
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Ježek, Junior, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Mattoni, Ondra, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Willi

Přátelák Atraps

26.10. 20:00 - Hala Modřice

Přijde: Bárt, Waki, Luzi, Kepi, Chetan
Nepřijde: Ježek, Paja
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Willi

Zrušeno: Trénink

28.10. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: --
Nepřijde: Tad, Paja, Kepi
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Trénink

03.11. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Kepi, Paja, Waki, Luzi, Chetan
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Willi

Trénink

04.11. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Paja, Luzi
Nepřijde: Kepi, Chetan
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Ježek, Junior, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Waki, Willi

Panama B - Jehnice B

06.11. 09:00 - Rybnická

Přijde: Waki, Tad, Michal, Chetan, Luzi
Nepřijde: Panter, Ježek, Kepi, Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Mattoni, Ondra, Piakos, Tom, Vítek, Wadji, Willi

Chlup. pozůstalí - Jehnice B

06.11. 10:40 - Rybnická

Přijde: Waki, Tad, Michal, Chetan, Luzi
Nepřijde: Panter, Ježek, Kepi, Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Mattoni, Ondra, Piakos, Tom, Vítek, Wadji, Willi

Jehnice - Napoleon Prace

06.11. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Luzi, Michal, Chetan
Nepřijde: Panter, Mattoni, Wadji, Ježek, Kepi, Paja, Tad
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Junior, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Ondra, Piakos, Tom, Vítek, Willi

FC Kozlany-Bohdalice - Jehnice

12.11. 20:00 - Vyškov

Přijde: Waki, Bárt, Luzi
Nepřijde: Paja, Tad
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tom, Vítek, Wadji, Willi

Jehnice B - Gladiators B

20.11. 12:20 - Rybnická

Přijde: Waki, Luzi
Nepřijde: Ježek, Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Willi

Jehnice - Pramen Havlíčkův Brod

20.11. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal, Mattoni, Luzi
Nepřijde: Panter, Wadji, Ježek, Paja
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Ondra, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Technika - Jehnice

26.11. 20:15 - Pohořelice

Přijde: Waki, Bárt, Luzi
Nepřijde: Paja
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Willi

Jehnice B - Technika B

04.12. 12:20 - Rybnická

Přijde: Tad, Waki, Luzi
Nepřijde: Ježek, Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tom, Vítek, Wadji, Willi

Jehnice B - Edesseg

04.12. 13:10 - Rybnická

Přijde: Tad, Waki, Luzi
Nepřijde: Ježek, Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tom, Vítek, Wadji, Willi

Jehnice - ASM Dolní Loučky

04.12. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal, Mattoni, Luzi
Nepřijde: Panter, Wadji, Ježek, Paja
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Ondra, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Kalábek - Jehnice

11.12. 19:30 - Bohunice

Přijde: Waki, Bárt, Luzi
Nepřijde: Paja
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Willi

Hustopeče - Jehnice

08.01. 18:00 - Hustopeče

Přijde: Waki, Bárt
Nepřijde: Paja
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Willi

Jehnice - FFT Vinohrady Brno

14.01. 21:15 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal, Mattoni
Nepřijde: Panter, Wadji, Ježek, Paja
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Helas B - Jehnice

22.01. 19:00 - Maloměřice

Přijde: Waki
Nepřijde: Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Willi

Jehnice - Panama Boys Brno

30.01. 18:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal, Mattoni
Nepřijde: Panter, Wadji, Ježek, Paja
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Napoleon - Jehnice

04.02. 20:15 - Rousínov

Přijde: Waki
Nepřijde: Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Willi

Jehnice - FC Kozlany-Bohdalice

12.02. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal
Nepřijde: Panter, Mattoni, Wadji, Ježek, Paja
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Pramen - Jehnice

19.02. 20:00 - Havl. Brod

Přijde: Waki
Nepřijde: Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Willi

Jehnice - Technika Brno

26.02. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal, Mattoni
Nepřijde: Panter, Wadji, Ježek, Paja
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

ASM - Jehnice

05.03. 20:00 - Tišnov

Přijde: Waki
Nepřijde: Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Ježek, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Panter, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Wadji, Willi

Jehnice - Kalábek Brno

19.03. 19:45 - Hala Kuřim

Přijde: Waki, Bárt, Michal, Mattoni
Nepřijde: Panter, Wadji, Ježek, Paja
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Junior, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Ondra, Piakos, Tad, Tom, Vítek, Willi

Zobrazit archiv akcí (již proběhlé akce). 

Novinky

03.11.2012 - Ahoj! V akcích přibylo zimní soustředění, které proběhne stejně jako loni v Bystřici nad Pernštejnem. Tož nakupte diáře na rok 2013 a zapiště si tam termín více » Mry

zobrazit všechny ›

Nejbližší akce iCal

Trénink

20.10. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Paja, Ondra, Waki, Wadji, Chetan, Bárt, Hamplič, Panter
Nepřijde: Ježek, Mattoni, Michal, Kepi, Tad, Tom, Luzi
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Junior, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Piakos, Vítek, Willi

Trénink

21.10. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Paja, Chetan, Ondra, Panter
Nepřijde: Kepi, Mattoni, Michal, Bárt, Waki, Hamplič, Tad, Tom, Luzi
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Ježek, Junior, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Piakos, Vítek, Wadji, Willi

Zobrazit aktuální akce nebo archiv akcí.

Partneři klubu