Dohrávka 2. kola 2.C třídy: Raz Náraz - Sokol Jehnice

2.10.2011 jsme se utkali s týmem Raz Náraz, toho času se krčícím u dna tabulky.

Utkání se bohužel muselo odehrát na příšerném hřišti na Rybnické, kde se oproti obvyklým rizikům (obrubníky, zeď, lavičky) vyskytlo ještě kluziště v rozích pod stromy, takže šlo nejen o body, ale i o zdraví. Soupeř měl na střídání pouze jednoho člověka a jeden zápas v nohách, přesto podal bojovný výkon okořeněný několika nebezpečnými situacemi, z nichž zejména jedna hodně smrděla gólem, naštěstí nás Wadji podržel. Aby ovšem nevznikl dojem, že jsme byli pod nějakým tlakem - měli jsme šancí několikrát víc než soupeř a zápas jsme celkem kontrolovali. Výsledek mohl být z naší strany i líbivější, ovšem i vítězství 2:0 se počítá a posouvá nás v tabulce na výborné 2. místo. Na závěr ještě výzva od kapitána soupeře - až se jim uzdraví 4 hráči, bude to prý na jaře o něčem jiném. Výzvu přijímáme a těšíme se na odvetu na normálním hřišti :o)

vložil Mry, 02.10.11

Komentářů 1 | Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit | Chronologicky

03.10.2011 09:53:42

Dobrý tři body a zasloužená výhra. Jen bych dodal, že jaro bývá vždycky tězší než podzim a proto, čím víc uděláme bodů teď na podzim, tím líp se nám bude v tabulce dýchat a budeme moct hrát s větším klidem.

Přijde: Luzi, Panter, Michal, Bárt, Kepi
Nepřijde: Chetan, Wadji, Paja, Tad, Falco, JAVA, Ondra, Marek, Waki
Ignoruje: Bezďa, Fogl, Hamplič, Jara, Johnny, Kameň, Karen, krčis, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Martin, Mattoni, Piakos, Willi

Přijde: Paja, Michal, Panter, Kepi