Propagace a marketing

Chcete-li podpořit naši činnost a přispět nám nějakou tu kačku na dresy a další výdaje, napište nám na email nebo na telefonu +420 777 615 968.

Na revanš Vám umístíme reklamu zde na stránkách, na týmových dresech, ev. billboardy na soutěžních utkáních.
Můžete tak oslovit průměrně 20-30 návštěvníků denně na našich stránkách a nespočítaně diváků na našich zápasech. Vaše reklama se zde na stránkách zobrazí 30 000 krát za rok!

Vyjdeme Vám maximálně vstříc a najdeme ten nejvhodnější prostor právě pro Vaši reklamu.

Vložte odkaz na svoje stránky

Pokud se Vám naše stránky líbí a chcete nás podpořit v činnosti, vložte odkaz na svoje stránky. Využít můžete následujícího kódu:

Máte-li zájem o umístění Vašeho odkazu na naše stránky, napište nám na email .

vložil Panter, 02.01.09

Tomson - TJ Sokol Jehnice

15.12. 20:40 - Bohunice

Přijde: Panter, Bárt, Wadji, Chetan, JAVA, Marině, Willi, Michal, Kuba, CHáčko