Přidat článek

Jak probíhalo letošní soustředění v Bystřici nad Pernštejnem?

ikona

Zimní soustředění v tomto městě je již tradiční akcí našeho klubu. Po nesmělých začátcích, kde jsme dopoledne vybíhali na mnohakilometrové výběhy do terénu a odpoledne jsme si zahráli futsal v hale, jsme si postupně každoročně přidávali zátěž a překvapovali sami sebe, kolik toho ještě sneseme.

vložil Paja | 03.02.18 | komentářů 0 | číst článek »

Vyjádření nesouhlasu k vyloučení týmů z brněnských soutěží

ikona

Chtěli bychom tímto veřejně vyjádřit svůj nesouhlasný postoj k vyloučením týmů Orel Řečkovice, Atraps - Hombres Brno a Arsenal Brno z brněnských futsalových soutěží.

vložil Panter | 10.07.17 | komentářů 0 | číst článek »

Jehnice - Troubsko

01.03. 15:00 - Kuřim

Přijde: Michal, Mattoni, Panter, Bárt, Luzi, Waki, Karen, Wadji, Paja, Junior, Marině, Kuba