Síň slávy

Potichu zouváme těžkopádné boty špinavé městským bahnem a psími výkaly a vsouváme nohy do chlupatých bačkůrek. Pomalu a v úctě otevíráme těžké dubové dveře a se zatajeným dechem vcházíme do Síně slávy jehnických sokolů naložených v jemně pikantním nálevu. V posvátné úctě hledíme na řady pohárů z nejcennějších kovů, hlavu si div neukroutíme při počítání diplomů lemujících stěny a bezděky sklopíme zrak před bustami nejlepších kanonýrů historie klubu.

Úvod by byl za námi a můžeme se směle pustit do prohrabování archivů, abychom zjistili nějaké zajímavosti z klubových statistik.

Největší úspěchy:

  • Double! 1. místo v 2.C a 3.B třídě (2011/2012), zisk 2 pohárů a postup do 1.B třídy
  • Postup v premiérové sezóně v brněnských soutěžích (2008/2009) ze 2. místa 3.B třídy do 2.C
  • Postup ze 3. místa 3.D třídy do 2.C (sezóna 2010/2011)
  • Postup do čtvrtfinále Kajot Open 2011 (celkové umístění na 5. - 8. místě z 36 týmů)
  • 4.-6. místo na turnaji Starobrněnská večerní škola futsalu Cup 2009

Nejvyšší vítězství (podle počtu nastřílených gólů):

V 1. třídě:
9:2 (28.10.2012 proti Podolí v 1.B třídě)
8:2 (14.10.2012 proti Slovanu B v 1.B třídě)
12:0 a 6:1 (13.3.2016 proti Tropicaně a U Boba - velmi úspěšný start do jarní části 1.B třídy po povedeném soustředění, obdržený gól z penalty)

Ve 2. třídě:
11:2 (29.4.2012 proti Tropicaně ve 2.C třídě)
8:2 (13.11.2011 proti Dreamu Snů ve 2.C třídě)
6:1 (15.4.2012 proti Dreamu Snů ve 2.C třídě)

Ve 3. třídě:
22:0 (12.5.2012 proti S.O.S. ve 3.B třídě)
14:0 (29.5.2011 proti Kumbálu ve 3.D třídě)
13:1 (29.5.2011 proti GKP B ve 3.D třídě)

vložil Mry, 30.09.09

 

Nejbližší akce iCal

Zrušeno: Panama B - Jehnice B

04.04. 09:00 - Rybnická

Přijde: Waki, Junior, Hamplič, Tad, Luzi, Urbi
Nepřijde: Ježek, Marině, Mara, Wadji
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Chetan, Jara, JAVA, Johnny, Kameň, Karen, Kepi, krčis, Kuba, Laďa, Martin, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Radim, Ranďák, Vítek, Willi

Zrušeno: Chlupovi pozůstalí - Jehnice B

04.04. 10:40 - Rybnická

Přijde: Waki, Junior, Hamplič, Tad, Luzi, Urbi
Nepřijde: Ježek, Marině, Mara, Wadji
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Chetan, Jara, JAVA, Johnny, Kameň, Karen, Kepi, krčis, Kuba, Laďa, Martin, Mattoni, Michal, Ondra, Paja, Panter, Piakos, Radim, Ranďák, Vítek, Willi

Zobrazit aktuální akce nebo archiv akcí.

Partneři klubu