Síň slávy

Potichu zouváme těžkopádné boty špinavé městským bahnem a psími výkaly a vsouváme nohy do chlupatých bačkůrek. Pomalu a v úctě otevíráme těžké dubové dveře a se zatajeným dechem vcházíme do Síně slávy jehnických sokolů naložených v jemně pikantním nálevu. V posvátné úctě hledíme na řady pohárů z nejcennějších kovů, hlavu si div neukroutíme při počítání diplomů lemujících stěny a bezděky sklopíme zrak před bustami nejlepších kanonýrů historie klubu.

Úvod by byl za námi a můžeme se směle pustit do prohrabování archivů, abychom zjistili nějaké zajímavosti z klubových statistik.

Největší úspěchy:

  • Double! 1. místo v 2.C a 3.B třídě (2011/2012), zisk 2 pohárů a postup do 1.B třídy
  • Postup v premiérové sezóně v brněnských soutěžích (2008/2009) ze 2. místa 3.B třídy do 2.C
  • Postup ze 3. místa 3.D třídy do 2.C (sezóna 2010/2011)
  • Postup do čtvrtfinále Kajot Open 2011 (celkové umístění na 5. - 8. místě z 36 týmů)
  • 4.-6. místo na turnaji Starobrněnská večerní škola futsalu Cup 2009

Nejvyšší vítězství (podle počtu nastřílených gólů):

V 1. třídě:
9:2 (28.10.2012 proti Podolí v 1.B třídě)
8:2 (14.10.2012 proti Slovanu B v 1.B třídě)
12:0 a 6:1 (13.3.2016 proti Tropicaně a U Boba - velmi úspěšný start do jarní části 1.B třídy po povedeném soustředění, obdržený gól z penalty)

Ve 2. třídě:
11:2 (29.4.2012 proti Tropicaně ve 2.C třídě)
8:2 (13.11.2011 proti Dreamu Snů ve 2.C třídě)
6:1 (15.4.2012 proti Dreamu Snů ve 2.C třídě)

Ve 3. třídě:
22:0 (12.5.2012 proti S.O.S. ve 3.B třídě)
14:0 (29.5.2011 proti Kumbálu ve 3.D třídě)
13:1 (29.5.2011 proti GKP B ve 3.D třídě)

vložil Mry, 30.09.09

 

Nejbližší akce iCal

Trénink

22.08. 18:30 - Hřiště Jehnice

Přijde: Panter, Paja, Wadji, Waki, Tad, Marině, Martin, Bezďa
Nepřijde: Karen, Luzi, Chetan, Michal, Bárt, Ondra, Mattoni, JAVA, Willi, Kepi, Fogl, Falco
Ignoruje: Češa, Dejv, Hamplič, Honza, CHáčko , Jara, Ježek, Johnny, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Mara, Marek, Piakos, Tom

Trénink

29.08. 18:30 - Hřiště Jehnice

Přijde: Panter, Bárt, Paja, Karen, Waki, Falco, Ondra, Mattoni, Martin, Tad, Kepi
Nepřijde: Luzi, Chetan, Michal, Willi, Wadji
Ignoruje: Bezďa, Češa, Dejv, Fogl, Hamplič, Honza, CHáčko , Jara, JAVA, Ježek, Johnny, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Mara, Marek, Marině, Piakos, Tom

Zobrazit aktuální akce nebo archiv akcí.

Partneři klubu