Vyjádření nesouhlasu k vyloučení týmů z brněnských soutěží

Chtěli bychom tímto veřejně vyjádřit svůj nesouhlasný postoj k vyloučením týmů Orel Řečkovice, Atraps - Hombres Brno a Arsenal Brno z brněnských futsalových soutěží.

Tyto týmy byly vyloučeny na základě rozhodnutí VV OkKF Brno-město, který dle našeho názoru nemá k tomu dle stanov spolku příslušnou pravomoc. Členství v OkKF může zaniknout pouze rozhodnutím valné hromady spolku nebo vystoupením člena na základě svého rozhodnutí. K ničemu takovému nedošlo a tedy tyto týmy mají dle stanov OkKF právo se zúčastňovat mistrovských soutěží.

Jako členi OkKF jsme vždy byli a vždy budeme pro jednotnou oficiální futsalovou soutěž. Odmítáme ovšem nastoupit do soutěže, která je řízena nedemokraticky v rozporu se stanovami. Žádáme tedy VV, aby celou situaci vyjasnil, vzal své rozhodnutí zpět a výše zmíněné týmy přijal do soutěží nebo jejich vyloučení potvrdil valnou hromadou. Dokud nedojde k nápravě vzniklé situace, náš tým nevyužije své právo nastoupit k mistrovským soutěžím řízených OkKF Brno město.

Do té doby budeme hledat alternativní futsalové vyžití, v co nejdostupnější vzdálenosti a odpovídající kvalitě, abyste si i vy, naši fanoušci přišli na své. Letní příprava je v plném proudu, takže se určitě těšte na první podzimní zápas, ať už bude kdekoli.

Zároveň bychom se tímto chtěli omluvit týmu Arsenal Brno, že jsme se jich ve stejné situaci podobným způsobem veřejně nezastali už loni. To, že jsme byli nováčci okresního přeboru a velmi se těšili na naši první halovou sezónu, je jen chabý důvod. Snad se toto pochybení alespoň podaří dodatečně napravit.

vložil Panter, 10.07.17

 

Novinky

03.11.2012 - Ahoj! V akcích přibylo zimní soustředění, které proběhne stejně jako loni v Bystřici nad Pernštejnem. Tož nakupte diáře na rok 2013 a zapiště si tam termín více » Mry

zobrazit všechny ›

Nejbližší akce iCal

Trénink

20.06. 18:30 - Hřiště Jehnice

Přijde: Michal, Waki, Mattoni, Panter, Marině, Fogl, Chetan
Nepřijde: Ondra, Wadji
Ignoruje: Bárt, Falco, Ježek, Kuba, Luzi, Paja

Trénink

27.06. 18:30 - Hřiště Jehnice

Přijde: Mattoni, Michal, Fogl
Nepřijde: Ondra, Panter, Wadji
Ignoruje: Bárt, Falco, Chetan, Ježek, Kuba, Luzi, Marině, Paja, Waki

Soustředění

20.09. 17:15 - 22.09. - Bystřice nad Pernštejnem

Přijde: Panter, Michal, Mattoni, Fogl
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Falco, Chetan, Ježek, Kuba, Luzi, Marině, Ondra, Paja, Wadji, Waki

Zobrazit aktuální akce nebo archiv akcí.

Partneři klubu