7. a 8. kolo 2.C třídy

Další dva zápasy A týmu, tentokráte na Srbské.

TJ Sokol Jehnice - Barum

V neděli jsme si radostně přivstali, abychom se už od 9:00 mohli poměřit s Barumem. Soupeř byl po 6 odehraných kolech ve středu tabulky, což uvádím jen pro zajímavost, protože to v této fázi soutěže nic neznamená. V prvním poločase jsem měl o výsledek obavy, ve druhém už ne (domluvili jsme se s Panterem na zkrácených reportech :o) ) = 4:0 a 3 body pro nás.

TJ Sokol Jehnice - Onyx

Po buchtách jsme narazili do dalšího soupeře, Onyx. Pozici v tabulce už ani neuvádím, viz výše. Tenhle zápas byl asi o 100% obtížnější než předchozí, jelikož soupeř vydatně běhal a dobře kombinoval, nicméně střely naši bránu povětšinou míjely. Naopak my jsme byli produktivní až běda, a tak jsme se opět dočkali vítězství. Cenným momentem utkání je, že jsme dokázali zareagovat na soupeřovo vyrovnání z 2:0 pro nás na 2:2 pro nikoho, a dali ještě dva další góly. Suma sumárum 4:2 a další 3 bodíky.

Co dodat? Zatím se nám daří nad očekávání (kdybyste slyšeli, jak se Ježek rozplývá do telefonu a kolik gratulací a květin jsem už od něj dostal, tak byste zírali), doufejme, že nám to vydrží co nejdéle a hlavně že se budeme scházet jako dosud v hojném počtu.

vložil Mry, 10.10.11

Komentářů 5 | Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit | Chronologicky

Ježek, profil
12.10.2011 14:31:16

Tak di Mry doprdele ja uz ti volat nebudu :)

Copak muzu za to ze sem vzdycky celou nedelu nervozni vic nez dyz bych byl na hristi!!!!!!!!! Kua dyt ja sotva dejcham. A to ze ste borci je pravda. Moc fandim a drzim palce. Tesim az zase zacnu trenovat ale prvne musim shodit par kilo proptoze sem uz zas tlustej jak vepr.

Howgh

10.10.2011 16:16:23

První zápas byl vcelku jasná záležitost. Soupeře jsme více méně k ničemu nepustili a v druhé půlce jsme se po druhém gólu uklidnili a od té doby nebylo moc co řešit.

S Onyxem to bylo trochu o něčem jiném. Vyrovnaný zápas, do kterého jsme dobře vstoupili a dostali se do vedení 2:0. Jenže pak soupeř snížil na 2:1, když si jeden jejich hráč chytře zaběhl za naší obranu a po dobré kolmici překonal Wadjiho. Stav 2:1 dlouho nevydržel, jelikož jsem zkušeně vyrovnal na 2:2 a Wadjimu nedal šanci :-) Naštěstí hned v úvodu druhého poločasu udělal soupeřův golman chybu, kdy po vysokém nákopu do vápna mu vypadnul balón z rukou a pro Pantera už nebyl problém doklepnout do prázdné. Během druhé půle jsme potom ještě zvýšili na 4:2 a v závěru si vítězství už pohlídali, přestože se soupeř pokoušel o power play.

Pochválil bych za neděli celé mužstvo, protože jsme předvedli slušný kolektivní výkon a po závěrečném hvizdu jsem měl z naší hry opravdu dobrý pocit.

Mry, profil
10.10.2011 16:23:51

Zakázal bych komentáře delší než je samotný report :)

10.10.2011 20:01:20