Nejbližší akce

statistiky

Zrušeno: Trénink

25.11. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Panter, Waki, Chetan
Nepřijde: Kuba, Kepi, Ježek, Paja, Junior
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, JAVA, Karen, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Ondro, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek, Willi

Zrušeno: Blue Flames - Jehnice B

28.11. 09:50 - Rybnická

Přijde: Panter, Waki, Chetan
Nepřijde: Kepi, Ježek, Paja, Junior
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, JAVA, Karen, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Ondro, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek, Wadji, Willi

Zrušeno: Parmagianni - Jehnice B

28.11. 11:30 - Rybnická

Přijde: Panter, Waki, Chetan
Nepřijde: Kepi, Ježek, Paja, Junior
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, JAVA, Karen, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Ondro, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek, Wadji, Willi

Zrušeno: Panama - Jehnice

28.11. 19:30 - Bohunice

Přijde: Panter, Wadji
Nepřijde: Waki, Kepi, Ježek, Paja, Junior
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, JAVA, Karen, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Ondro, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek, Willi

Zrušeno: Trénink

02.12. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Panter, Waki, Chetan
Nepřijde: Kuba, Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, JAVA, Ježek, Junior, Karen, Kepi, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Ondro, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek, Willi

Zrušeno: Jehnice - Hustopeče

06.12. 19:15 - Hala Kuřim

Přijde: Panter, Wadji
Nepřijde: Waki, Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, JAVA, Ježek, Junior, Karen, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Ondro, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek, Willi

Zrušeno: Trénink

09.12. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Paja, Panter, Waki, Chetan
Nepřijde: Kuba
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, JAVA, Ježek, Junior, Karen, Kepi, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Ondro, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek, Willi

FFT Vinohrady - Jehnice

13.12. 19:30 - Bohunice

Přijde: Panter, Wadji
Nepřijde: Waki, Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, JAVA, Ježek, Junior, Karen, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Ondro, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek, Willi

Trénink

16.12. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Panter, Waki, Chetan
Nepřijde: Kuba, Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, JAVA, Ježek, Junior, Karen, Kepi, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Ondro, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek, Willi

Helas Brno B - Jehnice

19.12. 19:00 - Maloměřice

Přijde: Panter, Waki, Wadji
Nepřijde: Paja
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, JAVA, Ježek, Junior, Karen, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Ondro, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek, Willi

Jehnice - ASM Dolní Loučky B

10.01. 19:15 - Hala Kuřim

Přijde: Panter, Waki, Wadji
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, JAVA, Ježek, Junior, Karen, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Ondro, Paja, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek, Willi

Technika - Jehnice

15.01. 20:15 - Pohořelice

Přijde: Panter, Waki, Wadji
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, JAVA, Ježek, Junior, Karen, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Ondro, Paja, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek, Willi

Jehnice - Kalábek

22.01. 20:45 - Hala Kuřim

Přijde: Panter, Waki, Wadji
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, JAVA, Ježek, Junior, Karen, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Ondro, Paja, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek, Willi

Havl. Brod - Jehnice

30.01. 20:00 - Havl. Brod

Přijde: Panter, Waki, Wadji
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, JAVA, Ježek, Junior, Karen, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Ondro, Paja, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek, Willi

Jehnice - Napoleon Prace

07.02. 18:45 - Hala Kuřim

Přijde: Panter, Waki, Wadji
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, JAVA, Ježek, Junior, Karen, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Ondro, Paja, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek, Willi

Vyškov - Jehnice

19.02. 20:00 - Vyškov

Přijde: Panter, Waki, Wadji
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, JAVA, Ježek, Junior, Karen, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Ondro, Paja, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek, Willi

Jehnice - Panama

07.03. 18:45 - Hala Kuřim

Přijde: Panter, Waki, Wadji
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, JAVA, Ježek, Junior, Karen, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Ondro, Paja, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek, Willi

Hustopeče - Jehnice

13.03. 18:00 - Hustopeče

Přijde: Panter, Waki, Wadji
Nepřijde: --
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, JAVA, Ježek, Junior, Karen, Kepi, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Ondro, Paja, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek, Willi

Zobrazit archiv akcí (již proběhlé akce). 

Novinky

03.11.2012 - Ahoj! V akcích přibylo zimní soustředění, které proběhne stejně jako loni v Bystřici nad Pernštejnem. Tož nakupte diáře na rok 2013 a zapiště si tam termín více » Mry

zobrazit všechny ›

Nejbližší akce iCal

Zrušeno: Trénink

25.11. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Panter, Waki, Chetan
Nepřijde: Kuba, Kepi, Ježek, Paja, Junior
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, JAVA, Karen, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Ondro, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek, Willi

Zrušeno: Blue Flames - Jehnice B

28.11. 09:50 - Rybnická

Přijde: Panter, Waki, Chetan
Nepřijde: Kepi, Ježek, Paja, Junior
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, JAVA, Karen, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Ondra, Ondro, Piakos, Ranďák, Tad, Urbi, Vítek, Wadji, Willi

Zobrazit aktuální akce nebo archiv akcí.

Partneři klubu