Nejbližší akce

statistiky

Trénink

14.11. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Panter, Paja, Falco, Michal, Mara, Mattoni, Kepi, Wadji, Hamplič, Luzi, Radim
Nepřijde: Karen, Junior, Marek, Chetan, Ondra, Tad, Bárt, Martin, Waki, Bezďa, Ježek, Willi, Kameň, JAVA, Johnny
Ignoruje: Fogl, Jara, krčis, Kuba, Laďa, Marině, Piakos

Jehnice - Havl. Brod

17.11. 18:00 - Kuřim

Přijde: Michal, Panter, Wadji, Bárt, Karen, Luzi, Falco, Junior, Marině, Kepi, Paja, Hamplič
Nepřijde: Chetan, Ježek, Marek, Mara, Mattoni, Ondra, Martin, Waki, Kameň, Radim
Ignoruje: Bezďa, Fogl, Jara, JAVA, Johnny, krčis, Kuba, Laďa, Piakos, Tad, Willi

Trénink - juniorka

20.11. 18:00 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Tad, Paja, Wadji, Hamplič, Johnny, Luzi, Radim
Nepřijde: Junior, Kepi, Michal, Bárt, Martin, Waki, Ježek, Karen, Kameň
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Chetan, Jara, JAVA, krčis, Kuba, Laďa, Mara, Marek, Marině, Mattoni, Ondra, Panter, Piakos, Willi

Trénink

20.11. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Paja, Waki, Panter, Mattoni, Luzi, Falco, Kepi, Bárt, Martin
Nepřijde: Chetan, Ježek, Karen, Junior, Michal, Hamplič, Tad, Radim
Ignoruje: Bezďa, Fogl, Jara, JAVA, Johnny, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Mara, Marek, Marině, Ondra, Piakos, Willi

Trénink

21.11. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Panter, Paja, Falco, Michal, Tad, Kepi, Martin, Johnny, Luzi, Radim
Nepřijde: Junior, Chetan, Karen, Bárt, Hamplič, Waki, Ježek
Ignoruje: Bezďa, Fogl, Jara, JAVA, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Mara, Marek, Marině, Mattoni, Ondra, Piakos, Wadji, Willi

Jehnice B - Soccer

23.11. 12:20 - Rybnická

Přijde: Waki, Panter, Falco, Martin, Michal, Junior, Tad, Kepi, Hamplič, Johnny, Luzi, Radim
Nepřijde: Chetan, Ježek, Mattoni, Karen, Bárt
Ignoruje: Bezďa, Fogl, Jara, JAVA, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Mara, Marek, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Wadji, Willi

Jehnice B - Atlantis Tropa B

23.11. 13:10 - Rybnická

Přijde: Waki, Panter, Falco, Martin, Michal, Junior, Tad, Kepi, Hamplič, Johnny, Luzi, Radim
Nepřijde: Chetan, Ježek, Mattoni, Karen, Bárt
Ignoruje: Bezďa, Fogl, Jara, JAVA, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Mara, Marek, Marině, Ondra, Paja, Piakos, Wadji, Willi

Troubsko - Jehnice

24.11. 19:00 - Bohunice

Přijde: Panter, Bárt, Mattoni, Karen, Falco, Michal, Junior, Kepi
Nepřijde: Chetan, Ježek, Marině, Martin, Luzi, Radim
Ignoruje: Bezďa, Fogl, Hamplič, Jara, JAVA, Johnny, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Mara, Marek, Ondra, Paja, Piakos, Tad, Wadji, Waki, Willi

Přátelák - Glads

27.11. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Paja, Waki, Michal, Panter, Mattoni, Falco, Kepi, Mara, Bárt, Luzi
Nepřijde: Chetan, Ježek, Karen, Tad, Radim
Ignoruje: Bezďa, Fogl, Hamplič, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Marek, Marině, Martin, Ondra, Piakos, Willi

Trénink

28.11. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Panter, Paja, Falco, Kepi, Luzi, Tad, Radim
Nepřijde: Chetan, Karen, Bárt, Waki, Ježek
Ignoruje: Bezďa, Fogl, Hamplič, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Mara, Marek, Marině, Martin, Mattoni, Michal, Ondra, Piakos, Wadji, Willi

Blue Flames - Jehnice B

30.11. 09:50 - Rybnická

Přijde: Waki, Michal, Panter, Tad
Nepřijde: Chetan, Ježek, Mattoni, Karen, Falco, Kepi, Luzi
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Fogl, Hamplič, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Mara, Marek, Marině, Martin, Ondra, Paja, Piakos, Radim, Wadji, Willi

Parmagianni - Jehnice B

30.11. 11:30 - Rybnická

Přijde: Waki, Michal, Panter, Tad
Nepřijde: Chetan, Ježek, Mattoni, Karen, Falco, Kepi, Luzi
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Fogl, Hamplič, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Mara, Marek, Marině, Martin, Ondra, Paja, Piakos, Radim, Wadji, Willi

Jehnice - ASM Dolní Loučky

01.12. 19:00 - Kuřim

Přijde: Michal, Panter, Bárt, Mattoni, Falco, Marině, Kepi
Nepřijde: Chetan, Ježek, Karen, Waki
Ignoruje: Bezďa, Fogl, Hamplič, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Martin, Ondra, Paja, Piakos, Radim, Tad, Wadji, Willi

Zrušeno: Trénink

04.12. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Paja, Waki, Michal, Panter, Mattoni, Karen
Nepřijde: Chetan, Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, Kepi, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Marině, Martin, Ondra, Piakos, Radim, Tad, Willi

Trénink

05.12. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Panter, Paja, Kepi, Waki
Nepřijde: Chetan, Karen, Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Marině, Martin, Mattoni, Michal, Ondra, Piakos, Radim, Tad, Wadji, Willi

Jehnice B - Benfika

07.12. 12:20 - Rybnická

Přijde: Michal, Waki, Panter, Tad
Nepřijde: Chetan, Wadji, Ježek, Mattoni, Karen, Kepi
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Marině, Martin, Ondra, Paja, Piakos, Radim, Willi

Jehnice B - Edesseg

07.12. 13:10 - Rybnická

Přijde: Michal, Tad, Waki, Panter
Nepřijde: Chetan, Wadji, Ježek, Mattoni, Karen, Kepi
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Marině, Martin, Ondra, Paja, Piakos, Radim, Willi

Kalábek - Jehnice

07.12. 19:00 - Bohunice

Přijde: Michal, Panter, Bárt, Karen, Marině, Waki
Nepřijde: Chetan, Ježek, Mattoni, Kepi
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Martin, Ondra, Paja, Piakos, Radim, Tad, Wadji, Willi

Trénink

11.12. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Chetan, Paja, Waki, Michal, Panter, Mattoni, Kepi
Nepřijde: Ježek, Karen
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Marině, Martin, Ondra, Piakos, Radim, Tad, Willi

Trénink

12.12. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Panter, Paja, Chetan, Kepi
Nepřijde: Karen, Waki, Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Marině, Martin, Mattoni, Michal, Ondra, Piakos, Radim, Tad, Wadji, Willi

Technika - Jehnice

13.12. 20:00 - Pohořelice

Přijde: Michal, Panter, Bárt, Mattoni, Karen, Marině, Kepi, Waki
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Martin, Ondra, Paja, Piakos, Radim, Tad, Wadji, Willi

Jehnice B - Jopparamu

15.12. 14:50 - Rybnická

Přijde: Waki, Michal, Panter, Mattoni, Kepi
Nepřijde: Ježek, Karen
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Marině, Martin, Ondra, Paja, Piakos, Radim, Tad, Wadji, Willi

Trénink

18.12. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Wadji, Paja, Waki, Michal, Panter, Mattoni, Chetan, Kepi
Nepřijde: Ježek, Karen
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Marině, Martin, Ondra, Piakos, Radim, Tad, Willi

Trénink

19.12. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Panter, Paja, Chetan, Kepi
Nepřijde: Karen, Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Marině, Martin, Mattoni, Michal, Ondra, Piakos, Radim, Tad, Wadji, Waki, Willi

Hustopeče - Jehnice

21.12. 17:40 - Hustopeče

Přijde: Michal, Panter, Bárt, Karen, Kepi
Nepřijde: Ježek, Mattoni
Ignoruje: Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Marině, Martin, Ondra, Paja, Piakos, Radim, Tad, Wadji, Waki, Willi

Jehnice - FFT Vinohrady

12.01. 18:30 - Kuřim

Přijde: Michal, Mattoni, Karen, Panter, Kepi
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Marině, Martin, Ondra, Paja, Piakos, Radim, Tad, Wadji, Waki, Willi

Helas B - Jehnice

18.01. 18:40 - Maloměřice

Přijde: Michal, Panter, Karen, Kepi
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Marině, Martin, Mattoni, Ondra, Paja, Piakos, Radim, Tad, Wadji, Waki, Willi

Jehnice - Panama

26.01. 18:00 - Kuřim

Přijde: Michal, Mattoni, Panter, Kepi
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, Karen, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Marině, Martin, Ondra, Paja, Piakos, Radim, Tad, Wadji, Waki, Willi

Arsenal - Jehnice

31.01. 20:00 - Pohořelice

Přijde: Michal, Mattoni, Panter, Kepi
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, Karen, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Marině, Martin, Ondra, Paja, Piakos, Radim, Tad, Wadji, Waki, Willi

Jehnice - Vyškov

09.02. 18:30 - Kuřim

Přijde: Michal, Mattoni, Panter, Kepi
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, Karen, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Marině, Martin, Ondra, Paja, Piakos, Radim, Tad, Wadji, Waki, Willi

Havl. Brod - Jehnice

22.02. 20:10 - Havlíčkův Brod

Přijde: Michal, Panter, Kepi
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, Karen, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Marině, Martin, Mattoni, Ondra, Paja, Piakos, Radim, Tad, Wadji, Waki, Willi

Jehnice - Troubsko

01.03. 15:00 - Kuřim

Přijde: Michal, Mattoni, Panter, Kepi
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, Karen, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Marině, Martin, Ondra, Paja, Piakos, Radim, Tad, Wadji, Waki, Willi

ASM Dolní Loučky - Jehnice

08.03. 18:40 - Tišnov

Přijde: Michal, Mattoni, Panter, Kepi
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, Karen, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Marině, Martin, Ondra, Paja, Piakos, Radim, Tad, Wadji, Waki, Willi

Jehnice - Kalábek

15.03. 18:30 - Kuřim

Přijde: Michal, Mattoni, Panter, Kepi
Nepřijde: Ježek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Jara, JAVA, Johnny, Junior, Kameň, Karen, krčis, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marek, Marině, Martin, Ondra, Paja, Piakos, Radim, Tad, Wadji, Waki, Willi

Zobrazit archiv akcí (již proběhlé akce). 

Nejbližší akce iCal

Trénink

14.11. 19:45 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Panter, Paja, Falco, Michal, Mara, Mattoni, Kepi, Wadji, Hamplič, Luzi, Radim
Nepřijde: Karen, Junior, Marek, Chetan, Ondra, Tad, Bárt, Martin, Waki, Bezďa, Ježek, Willi, Kameň, JAVA, Johnny
Ignoruje: Fogl, Jara, krčis, Kuba, Laďa, Marině, Piakos

Jehnice - Havl. Brod

17.11. 18:00 - Kuřim

Přijde: Michal, Panter, Wadji, Bárt, Karen, Luzi, Falco, Junior, Marině, Kepi, Paja, Hamplič
Nepřijde: Chetan, Ježek, Marek, Mara, Mattoni, Ondra, Martin, Waki, Kameň, Radim
Ignoruje: Bezďa, Fogl, Jara, JAVA, Johnny, krčis, Kuba, Laďa, Piakos, Tad, Willi

Zobrazit aktuální akce nebo archiv akcí.

Partneři klubu