Nejbližší akce - archiv
Zpět na aktuální nejbližší akce.Trénink
13.10. 18:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Mry, Bárt, Jura, Waki, Paja, Ondra, Falco, Pedro, vali, Wadji
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Češa, Marek, Misonder, Ježek, Shimie, Chetan, Váša, Wukashi, Zdeněk
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zrušeno: Trénink
10.10. 18:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Mry, Waki, Paja
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Jura, Shimie, Váša, Ondra, Falco, Marek, Bárt, Chetan, Misonder, Češa, Wukashi, Ježek, Pedro
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal, Wadji
TJ Sokol Jehnice A - Onyx
09.10. 10:40 - Srbská
Přijde: Panter, Mry, Bárt, Wadji, Češa, Pedro, Misonder, Paja, Falco
Nepřijde: Gandalf , Ondra, Atík, Mattoni, vali, Zdeněk, Marek, Ježek, Chetan, Wukashi, Waki, Shimie, Jura, Váša
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
TJ Sokol Jehnice A - Barum
09.10. 09:00 - Srbská
Přijde: Panter, Mry, Bárt, Wadji, Češa, Pedro, Misonder, Paja, Falco
Nepřijde: Gandalf , Ondra, Atík, Mattoni, vali, Zdeněk, Marek, Ježek, Chetan, Wukashi, Waki, Shimie, Jura, Váša
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
06.10. 18:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Pedro, Wadji, Waki, Bárt, Češa, Misonder, Paja, Falco, Wukashi
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Váša, Marek, Ježek, Ondra, Mry, Chetan, Jura, Shimie, Zdeněk, vali
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
03.10. 18:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Wadji, Waki, Wukashi, Češa, Misonder
Nepřijde: Gandalf , Atík, Mattoni, Shimie, Váša, Falco, vali, Bárt, Mry, Marek, Ježek, Pedro, Ondra, Chetan, Jura, Zdeněk, Paja
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Raz Náraz - TJ Sokol Jehnice A
02.10. 17:20 - Řečkovice
Přijde: Panter, Wadji, Mry, Pedro, Paja, Falco, Bárt
Nepřijde: Gandalf , Shimie, Ondra, Atík, Mattoni, Češa, vali, Zdeněk, Váša, Chetan, Wukashi, Ježek, Marek, Jura, Misonder, Waki
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
S.O.S. - TJ Sokol Jehnice B
01.10. 14:40 - Řečkovice
Přijde: Panter, Waki, Bárt, Wadji, Jura, Mry, Wukashi, Pedro, Falco
Nepřijde: Gandalf , Ondra, Češa, Atík, Misonder, Mattoni, vali, Zdeněk, Paja, Shimie, Váša, Chetan, Ježek, Marek
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
TJ Sokol Jehnice B - UFO Sika
01.10. 13:00 - Řečkovice
Přijde: Panter, Waki, Bárt, Wadji, Jura, Mry, Wukashi, Pedro, Falco
Nepřijde: Gandalf , Ondra, Češa, Atík, Misonder, Mattoni, vali, Zdeněk, Paja, Shimie, Váša, Chetan, Ježek, Marek
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
29.09. 18:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Jura, Mry, Bárt, Falco, Paja
Nepřijde: Gandalf , Atík, Češa, vali, Ježek, Misonder, Mattoni, Ondra, Zdeněk, Wadji, Waki, Váša, Marek, Shimie, Pedro, Chetan, Wukashi
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zobrazeno: 1521-1530 z celkem 1794
první | předchozí | následující | poslední