Nejbližší akce - archiv
Zpět na aktuální nejbližší akce.Trénink
29.09. 18:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Jura, Mry, Bárt, Falco, Paja
Nepřijde: Gandalf , Atík, Češa, vali, Ježek, Misonder, Mattoni, Ondra, Zdeněk, Wadji, Waki, Váša, Marek, Shimie, Pedro, Chetan, Wukashi
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Pohár: Panama - TJ Sokol Jehnice
28.09. 13:00 - Rybnická
Přijde: Mry, Panter, Pedro, Chetan, Jura, Mattoni
Nepřijde: Gandalf , Atík, Misonder, Paja, Češa, vali, Ježek, Ondra, Wukashi, Bárt, Falco, Váša, Zdeněk, Wadji, Shimie, Waki, Marek
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
26.09. 18:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Mry, Paja, Češa, Pedro, Chetan
Nepřijde: Gandalf , Jura, Atík, Shimie, vali, Ježek, Misonder, Mattoni, Falco, Váša, Bárt, Ondra, Waki, Zdeněk, Marek, Wadji, Wukashi
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Orel Řečk. B - TJ Sokol Jehnice A
25.09. 11:30 - Řečkovice
Přijde: Panter, Mry, Wadji, Ondra, Češa, Pedro, Váša, Falco, vali
Nepřijde: Gandalf , Paja, Atík, Marek, Shimie, Ježek, Misonder, Mattoni, Zdeněk, Chetan, Wukashi, Bárt, Jura, Waki
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
West Žab - TJ Sokol Jehnice A
25.09. 10:40 - Řečkovice
Přijde: Panter, Mry, Wadji, Ondra, Češa, Pedro, Váša, Falco, vali
Nepřijde: Gandalf , Paja, Atík, Marek, Shimie, Ježek, Misonder, Mattoni, Zdeněk, Chetan, Wukashi, Bárt, Jura, Waki
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
ASK - TJ Sokol Jehnice B
24.09. 13:00 - Řečkovice
Přijde: Panter, Waki, Wadji, Jura, Ondra, Chetan, Misonder, Falco
Nepřijde: Gandalf , Češa, Atík, Pedro, Mry, Marek, Shimie, vali, Ježek, Mattoni, Váša, Zdeněk, Bárt, Paja, Wukashi
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
22.09. 18:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Ondra, Waki, Chetan, Češa, Wukashi, Wadji, Váša, Falco
Nepřijde: Gandalf , Paja, Atík, Pedro, Mry, Marek, Shimie, vali, Ježek, Misonder, Mattoni, Zdeněk, Bárt, Jura
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
19.09. 18:30 - Jehnice
Přijde: Panter, Ondra, Bárt, Chetan, Češa
Nepřijde: Gandalf , Jura, Atík, Pedro, Mry, Marek, Shimie, vali, Váša, Ježek, Misonder, Mattoni, Wadji, Paja, Zdeněk, Waki, Falco, Wukashi
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Beermingham - TJ Sokol Jehnice A
18.09. 13:10 - Řečkovice
Přijde: Panter, Bárt, Wadji, Mry, Češa, Váša, Falco, Paja, Misonder
Nepřijde: Gandalf , Ondra, Atík, Pedro, Waki, Zdeněk, Chetan, Marek, Shimie, Wukashi, vali, Ježek, Mattoni, Jura
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Tropicana - TJ Sokol Jehnice A
18.09. 12:20 - Řečkovice
Přijde: Panter, Bárt, Wadji, Mry, Češa, Váša, Falco, Paja, Misonder
Nepřijde: Gandalf , Ondra, Atík, Pedro, Waki, Zdeněk, Chetan, Marek, vali, Shimie, Wukashi, Ježek, Mattoni, Jura
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zobrazeno: 1531-1540 z celkem 1795
první | předchozí | následující | poslední