Nejbližší akce - archiv
Zpět na aktuální nejbližší akce.Zrušeno: Orelský turnaj - Orel C
07.05. 09:00 - Řečkovice - Orlák
Přijde: Jura, Marek, Chetan
Nepřijde: Mungo, Gandalf , Pedro, Waki, Falco, Mattoni, Panter, Zdeněk, Mry, Shimie, Zajíc, Wukashi, Ondra, Češa, Ježek, vali, Misonder, Wadji
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal, Paja
Trénink
05.05. 18:30 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Misonder, Pedro, Jura, paci, Mry, Ježek, Chetan, Váša, vali
Nepřijde: Mungo, Gandalf , Waki, Shimie, Mattoni, Zajíc, Wukashi, Ondra, Češa, Wadji, Paja, Falco, Atík, Alešák, Bárt, Marek, Zdeněk
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
02.05. 18:30 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Misonder, Pedro, Waki, Mry, Wadji, Ježek, Paja
Nepřijde: Mungo, Gandalf , Shimie, Mattoni, Chetan, Zajíc, Wukashi, Ondra, Váša, Češa, Marek, vali, Atík, Falco, Zdeněk, Alešák, Bárt, Jura, paci
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Lasters - Jehnice A
01.05. 10:30 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Mry, Misonder, paci, Wadji, vali, Pedro, Falco, Váša, Zdeněk
Nepřijde: Mungo, Gandalf , Marek, Waki, Atík, Mattoni, Ježek, Paja, Shimie, Češa, Chetan, Zajíc, Wukashi, Ondra, Jura, Alešák, Bárt
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
U Boba - Jehnice A
01.05. 09:00 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Mry, Misonder, paci, Wadji, vali, Pedro, Falco, Váša, Zdeněk
Nepřijde: Mungo, Gandalf , Jura, Marek, Zajíc, Waki, Atík, Mattoni, Ježek, Paja, Shimie, Češa, Chetan, Wukashi, Ondra, Bárt, Alešák
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Jehnice B - ASK
30.04. 12:10 - Řečkovice
Přijde: Jura, Wadji, Waki, Mry, Panter, Zdeněk
Nepřijde: Mungo, Gandalf , Chetan, Zajíc, paci, vali, Pedro, Falco, Misonder, Marek, Atík, Ježek, Váša, Mattoni, Ondra, Paja, Shimie, Češa, Wukashi, Alešák, Bárt
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
28.04. 18:30 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Jura, Ondra, Wadji, vali, Falco, Atík, Waki, Paja, Mry
Nepřijde: Mungo, Gandalf , Chetan, Češa, Zajíc, Shimie, Wukashi, Marek, Váša, Ježek, Misonder, paci, Mattoni, Pedro, Alešák, Bárt, Zdeněk
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Vema - Jehnice B
23.04. 09:40 - Řečkovice
Přijde: Mattoni, Panter, Chetan, Jura, Ježek, Wadji, Waki, Váša, Paja
Nepřijde: Mungo, Gandalf , Mry, Češa, Zajíc, paci, vali, Pedro, Falco, Ondra, Misonder, Bárt, Atík, Shimie, Zdeněk, Wukashi, Alešák, Marek
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Jehnice B - Orel Řečkovice C
23.04. 09:00 - Řečkovice
Přijde: Mattoni, Panter, Chetan, Jura, Ježek, Wadji, Waki, Váša, Paja
Nepřijde: Mungo, Gandalf , Mry, Češa, Zajíc, paci, vali, Pedro, Falco, Ondra, Shimie, Misonder, Bárt, Marek, Atík, Zdeněk, Wukashi, Alešák
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
21.04. 18:30 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Misonder, paci, Wadji, Pedro, Paja, Ježek, Atík
Nepřijde: Mungo, Gandalf , Mry, Češa, Zajíc, Ondra, Falco, Shimie, Bárt, Váša, Marek, Chetan, Jura, Waki, Zdeněk, Mattoni, vali, Alešák, Wukashi
Ignoruje: Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zobrazeno: 1591-1600 z celkem 1795
první | předchozí | následující | poslední