Nejbližší akce - archiv
Zpět na aktuální nejbližší akce.Trénink
17.03. 18:00 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Wadji, Paja, Mattoni, Ondra, Mry, Váša, Ježek, Falco
Nepřijde: Mungo, Waki, paci, Chetan, Češa, Zajíc, vali, Shimie, Atík, Misonder, Jura, Alešák, Gandalf , Marek, Wukashi, Pedro, Zdeněk
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
14.03. 18:00 - Hřiště Jehnice
Přijde: Panter, Wadji, Pedro, Mattoni, Ondra, Misonder, Waki, Mry, paci, Atík, Jura, Falco
Nepřijde: Mungo, Paja, Marek, Chetan, Váša, Češa, Wukashi, Zajíc, Ježek, Alešák, Gandalf , Shimie, vali, Zdeněk
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
12.03. 19:00 - Tělocvična Jehnice
Přijde: Panter, Wadji, Jura, Mry, Falco, Mattoni, vali, Shimie
Nepřijde: Mungo, Chetan, Češa, Zajíc, Marek, Paja, Atík, Misonder, Waki, Wukashi, Pedro, Zdeněk, Ondra, Váša, Alešák, Gandalf , Ježek, paci
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Playoff KAJOT OPEN 2011
06.03. 12:00 - Rybnická
Přijde: Panter, Pedro, Misonder, Váša, Wadji, Ježek, vali, Mry, paci, Falco
Nepřijde: Mungo, Marek, Wukashi, Paja, Ondra, Waki, Češa, Zajíc, Chetan, Atík, Shimie, Mattoni, Zdeněk, Alešák, Gandalf , Jura
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zrušeno: Trénink
05.03. 19:00 - Tělocvična Jehnice
Přijde: Panter, Pedro, Marek, Ondra, Misonder, Váša, Wadji, Jura, Ježek, Mry, paci, Chetan, Wukashi, Waki, Falco
Nepřijde: Mungo, vali, Češa, Paja
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Mattoni, Michal
Trénink
04.03. 18:00 - Hřiště Jehnice - VENKU!!
Přijde: Panter, paci, Wadji, Falco, Ježek, Marek, Mry, Atík, Jura, Waki, Ondra, Misonder, Alešák, Chetan
Nepřijde: Mungo, Pedro, Shimie, Češa, Zajíc, Paja, Mattoni, Wukashi, vali, Gandalf , Váša, Zdeněk
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
26.02. 19:00 - Tělocvična Jehnice
Přijde: Panter, Ondra, paci, Pedro, Váša, vali, Wukashi, Marek
Nepřijde: Mungo, Misonder, Mattoni, Ježek, Zajíc, Chetan, Wadji, Paja, Atík, Zdeněk, Waki, Shimie, Mry, Falco, Češa, Jura, Alešák, Gandalf
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
19.02. 19:00 - Tělocvična Jehnice
Přijde: Panter, Ondra, paci, Pedro, Paja, Mattoni, Chetan, Jura, Marek, Waki
Nepřijde: Mungo, Češa, Zdeněk, Falco, Wukashi, Shimie, Wadji, Atík, Ježek, Zajíc, Misonder, vali, Mry, Váša, Gandalf , Alešák
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Osmifinále KAJOT OPEN 2011
13.02. 13:30 - Rybnická
Přijde: Panter, Wadji, Váša, Misonder, Mattoni, Mry, paci, Pedro, vali, Falco
Nepřijde: Mungo, Paja, Atík, Češa, Marek, Shimie, Ježek, Waki, Zdeněk, Zajíc, Wukashi, Alešák, Gandalf , Chetan, Jura, Ondra
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Trénink
12.02. 19:00 - Tělocvična Jehnice
Přijde: Panter, Mry, Ondra, Wadji, Chetan, Paja, Mattoni, Váša, Jura, Falco, Misonder, vali
Nepřijde: Mungo, paci, Zajíc, Ježek, Atík, Češa, Marek, Shimie, Waki, Zdeněk, Pedro, Alešák, Gandalf , Wukashi
Ignoruje: Bárt, Fogl, Kuba, Luzi, Marině, Michal
Zobrazeno: 1611-1620 z celkem 1794
první | předchozí | následující | poslední