Nejbližší akce - archiv

statistiky

Zpět na aktuální nejbližší akce.

Trénink

12.12. 18:00 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Mry, Panter, Mattoni, Falco, Ondra, Chetan, Češa, Atík, Wukashi, Shimie
Nepřijde: Paja, Wadji
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Fogl, Hamplič, Ježek, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Tad, Waki

Trénink

05.12. 18:00 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Mry, Panter, Mattoni, Falco, Atík, Chetan, Wukashi
Nepřijde: Paja, Wadji, Ondra
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Fogl, Hamplič, Ježek, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Tad, Waki

Trénink

28.11. 18:00 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Mry, Waki, Paja, Panter, Mattoni, Falco, Ondra, Ježek, Češa, Shimie
Nepřijde: Wukashi, Wadji, Atík, Chetan
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Fogl, Hamplič, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Tad

Trénink

21.11. 18:00 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Mry, Atík, Waki, Paja, Panter, Mattoni, Chetan, Falco, Ondra, Wukashi, Shimie
Nepřijde: Ježek, Wadji
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Fogl, Hamplič, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Tad

Trénink

14.11. 19:00 - Tělocvična Jehnice

Přijde: Panter, Mattoni, Češa, Falco, Ondra, Wukashi, Wadji
Nepřijde: Atík, Waki, Paja, Shimie, Chetan, Mry
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Fogl, Hamplič, Ježek, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Tad

Zápas s Mitra B

08.11. 09:50 - Řečkovice

Přijde: Panter, Paja, Atík, Waki, Mry, Ondra, Češa, Falco, Mattoni
Nepřijde: Ježek, Wukashi, Wadji, Shimie, Chetan
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Fogl, Hamplič, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Tad

Zápas se Sunday

01.11. 14:00 - Řečkovice

Přijde: Panter, Paja, Atík, Mry, Ondra, Ježek, Češa, Falco, Chetan
Nepřijde: Waki, Wadji, Shimie, Wukashi
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Fogl, Hamplič, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Tad

Zápas s Madrid B

01.11. 12:20 - Řečkovice

Přijde: Panter, Paja, Atík, Mry, Ondra, Ježek, Češa, Falco, Chetan
Nepřijde: Waki, Wadji, Shimie, Wukashi
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Fogl, Hamplič, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Mattoni, Michal, Tad

2. kolo Poháru ČMFS - Kormidlo B

28.10. 12:40 - Kneslova

Přijde: Panter, Mattoni, Shimie, Ježek, Češa, Paja, Atík
Nepřijde: Waki, Wukashi, Wadji, Ondra
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Chetan, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Tad

Zápas s Pentatron

25.10. 11:30 - Svážná

Přijde: Panter, Paja, Atík, Shimie, Češa, Ježek, Chetan
Nepřijde: Waki, Ondra, Wukashi, Wadji, Mattoni, Mry
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Kuba, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Michal, Tad

Zobrazeno: 1621-1630 z celkem 1642
první | předchozí | následující | poslední

 

Novinky

03.11.2012 - Ahoj! V akcích přibylo zimní soustředění, které proběhne stejně jako loni v Bystřici nad Pernštejnem. Tož nakupte diáře na rok 2013 a zapiště si tam termín více » Mry

zobrazit všechny ›

Nejbližší akce iCal

Soustředění

08.09. 09:00 - 11.09. - Bystřice n. Pernštejnem

Přijde: Panter, Paja, Michal, Wadji, Kuba, Waki, Mattoni
Nepřijde: Ondra, Chetan
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Falco, Fogl, Hamplič, Ježek, Laďa, Luzi, Mara, Marině, Tad

Zobrazit aktuální akce nebo archiv akcí.

Partneři klubu