Tabulka 1.B třídy 2013/14

Tabulka A-týmu v soutěži.

KONEČNÁ TABULKA (22.6.2014)

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz Proher Skóre Body Úspěšnost
1. Nasan B 30 20 5 5 127:66 65 72 %
2. R.I.P. 30 20 1 9 100:75 61 68 %
3. Slovan B 30 18 3 9 121:85 57 63 %
4. FFT 30 18 3 9 94:43 57 63 %
5. Svážná 30 17 3 10 117:90 54 60 %
6. Mitra B 30 16 4 10 82:75 52 58 %
7. Flamengo 30 16 2 12 113:125 50 56 %
8. Gloria 30 14 4 12 129:101 46 51 %
9. Atraps 30 13 5 12 95:87 44 49 %
10. Jehnice 30 13 3 14 89:89 42 47 %
11. Onyx 30 13 1 16 107:111 40 44 %
12. Incident 30 12 1 17 69:97 37 41 %
13. SK Líšeň C 30 9 6 15 76:86 33 37 %
14. Orel Řečk. B 30 10 1 19 93:105 31 34 %
15. Celtic 30 5 5 20 78:141 20 22 %
16. Starobrno 30 2 1 27 59:173 7 8 %

TABULKA PO 15. KOLE (10.11.2013)

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz Proher Skóre Body Úspěšnost
1. Slovan B 15 12 1 2 75:38 37 82 %
2. Svážná 15 11 2 2 65:30 35 78 %
3. Flamengo 15 10 1 4 56:62 31 69 %
4. FFT 15 9 2 4 45:22 29 64 %
5. Nasan B 15 9 2 4 48:39 29 64 %
6. Atraps 15 9 1 5 47:38 28 62 %
7. R.I.P. 15 8 1 6 46:41 25 56 %
8. Mitra B 15 8 1 6 33:33 25 56 %
9. Gloria 15 7 0 8 58:51 21 47 %
10. Jehnice 15 6 3 6 49:48 21 47 %
11. Incident 15 5 1 9 25:42 16 36 %
12. Onyx 15 5 0 10 46:59 15 33 %
13. Orel Řečk. B 15 4 1 10 45:51 13 29 %
14. SK Líšeň C 15 3 2 10 37:51 11 24 %
15. Celtic 15 1 4 10 42:59 7 16 %
16. Starobrno 15 2 0 13 28:81 6 13 %

vložil Panter, 07.09.13

 

Nejbližší akce iCal

Trénink

18.09. 21:00 - Hala Kuřim

Přijde: Luzi, Panter, Michal, Bárt, Kepi
Nepřijde: Chetan, Wadji, Paja, Tad, Falco, JAVA, Ondra, Marek
Ignoruje: Bezďa, Fogl, Hamplič, Jara, Johnny, Kameň, Karen, krčis, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Martin, Mattoni, Piakos, Waki, Willi

Trénink

19.09. 18:30 - Hřiště Jehnice

Přijde: Paja, Michal, Panter, Kepi
Nepřijde: Chetan, Wadji, Luzi, Waki, Falco, JAVA, Ondra, Marek
Ignoruje: Bárt, Bezďa, Fogl, Hamplič, Jara, Johnny, Kameň, Karen, krčis, Kuba, Laďa, Mara, Marině, Martin, Mattoni, Piakos, Tad, Willi

Zobrazit aktuální akce nebo archiv akcí.

Partneři klubu