POHÁR FAČR - Brno město 2011/12

Ve sváteční středu 28.9.2011 jsme nastoupili k zápasu poháru FAČR proti Panamě.

Panama jakožto účastník okresního přeboru byla pochopitelně papírovým favoritem. Totálně nevhodné datum se - jako ostatně každý rok - projevilo na slabší účasti, jednoho hráče na střídání jsme měli pouze díky ochotě Matouše stoupnout si do brány. Útlá soupiska nám neumožnila hrát zažitým stylem založeným na rychlosti a napadání a prosté futsalové kvality hovořily ve prospěch našeho soupeře. A jak že to dopadlo? Inu i přes světlé momenty jsme dostali slušný nášup 0:5, který sice vypadá na pohled stejně jako kontumace, ale na rozdíl od ní to není ostuda. Takže i přes to, že se nepodařilo postoupit přes silného soupeře dál, chci všem zúčastněným poděkovat za to, že v den, kdy se většina populace válí na dovolených, přijeli a hodinu běhali někde na Rybnické. Díky!

vložil Mry, 28.09.11

Komentářů 2 | Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit | Chronologicky

29.09.2011 09:24:03

Taky bych chtěl poděkovat všem, co přišli. Dík za hru i za výsledek :-) Aspoň máme další svátek volno všichni :-)