Přátelský miniturnaj v Jehnicích

13.8. jsme sehráli turnajovým způsobem 2 přáteláky s týmy Chalupáři a Orel Řečkovice. Jen krátce shrnu jak to dopadlo.

Utkání proběhla v sobotu dopoledne na hřišti v Jehnicích, vzhledem k nízké účasti pouze 3 týmů jsme základní hrací dobu prodloužili na 2x25 minut. Stylem každý s každým jsme odehráli následující utkání:

Chalupáři - TJ Sokol Jehnice  2:4 (1:3)
Orel Řečkovice C - Chalupáři  10:12 (7:3)
TJ Sokol Jehnice - Orel Řečkovice  8:4 (nevím)

Zvláště v druhém zápase jsme zaznamenali velký obrat, kdy Chalupáři působili v prvním poločase trochu unaveným dojmem, ale koncem prvního poločasu a především potom dobrým vstupem do druhého zaveli k obratu.

Konečná tabulka

TJ Sokol Jehnice 12:6 6b
Chalupáři 14:14 3b
Orel Řečkovice 14:20 0b

Děkuji všem za účast, zvlášť přes ten ranní slejvák to chtělo hodně odhodlání, ale nakonec se to myslím vydařilo.

vložil Panter, 13.08.11

Komentářů 0 | Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit | Chronologicky

Přijde: Luzi, Panter, Michal, Bárt, Kepi
Nepřijde: Chetan, Wadji, Paja, Tad, Falco, JAVA, Ondra, Marek